Christine Beigel

Christine Beigel

Yazar
8.7/10
65 Kişi
·
116
Okunma
·
2
Beğeni
·
596
Gösterim
Adı:
Christine Beigel
Unvan:
Fransız Yazar
Doğum:
Paris, Fransa, 1972
Buna inanamayacaksınız çünkü, bilirsiniz bir koala ufacık ve sevimlidir, ama... bazen çok kötü sözler söyleyip hayatı çevresindekiler için çekilmez hâle getirebilir.
Her şeye "Hayır" diyen başka bir hayvan biliyor musunuz?
Hem ata, hem eşeğe benzeyen bir hayvan.
Sahibi ne kadar ısrar etse de yerinden kıpırdamayan bir hayvan?
Eveeeeet!
İnatçı katır.
24 syf.
·7/10
Kitap pek sürükleyici değil, şimdiye kadar okuduğumuz en kötü anne tavuk kitabı ama “Sizce de uyku vakti gelmedi mi?” kısmında iki kızımın da bir ağızdan “haaaayııır” demesi baya eğlenceli oldu.
24 syf.
·Beğendi·8/10
Nasıl bir yavru ailesini terkedebilir? Nasıl bir çocuk öpülerek cezalandırılabilir? Hayır diyerek itiraz ediyorsa itiraz etsin. Hayır diyorsa istemiyorsa istemiyordur. Hayır dediği için iftiraya uğruyor yetmiyor bir adaya sürgün ediliyor ve bir ahtapot evet diyene kadar öpüyor. Çocuklarınızın eline her kitabı vermeyin.
24 syf.
·Beğendi·9/10
Gerçekten çok eğlenceli bir kitap. O kadar güzeldi ki çocuğum daha fazla hayır demeye başladı. :))) Aslanı çok sevdi. Gülerek okuduk. Üç yaş civarı için uygun. Sadece kitabın bazı yerlerinde çocuklara ek açıklama yapmak gerekiyor. Diyaloglar daha net olmalıydı.Özellikle son sayfa biraz daha detaylandırılabilirdi.
24 syf.
Sudan Korkan Timsah
Uykudan Önce Kısa Hikâyeler dizisini oluşturan 18 kitaptan birisi “Sudan Korkan Timsah”.
Anne tavuk, yaramaz civcivlerininin uykudan önce itirazlarına onlara hikayeler anlatarak çözüm bulmuş.
Anne tavuğun anlattığı hikayede; timsahın sudan korkmasından dolayı, pembe flamingo, ipek maymunu ve fil birlik olup bu duruma çözüm bulmaya karar veriyorlar.
Christine Beigel
Herve Le Goff
🖨1001 Çiçek Kitaplar
5 yaş ve üzeri
Oğuz
Oğuz Banyo Yapmak İstemeyen Zürafa-Anne Tavuk Anlatıyor'u inceledi.
24 syf.
·10/10
Çocuklar için çok eğlenceli bir kitap az önce iki kızıma uyku öncesi okudum oldukça beğendiler, banyo korkusu olan çocukların korkuşarını yenmeleri için yardımcı olacağını düşünüyorum.
24 syf.
·1 günde·3/10
esasında güzel bir konuya sahip bir kitap ama maalesef bu çocuk kitabında konu beklediğim gibi işlenmemiş. daha güzel olabilirdi.diyaloglar daha anlaşılır, hikayenin sonu daha güzel olsa çocuklar kitabı daha çok sever daha çok öğrenirlerdi.

Yazarın biyografisi

Adı:
Christine Beigel
Unvan:
Fransız Yazar
Doğum:
Paris, Fransa, 1972

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 116 okur okudu.
  • 21 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.