Dilek Yücel

Dilek Yücel

ÇevirmenEditör
6.6/10
41 Kişi
·
139
Okunma
·
0
Beğeni
·
52
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
152 syf.
Sadece bana mı öyle geldi bilemiyorum ama biraz aceleye gelmiş, baştan savma yazılmış hissi uyandırdı bende kitap.
Bir Senden Önce Ben ya da Ardında Bıraktığın Kadın'ı okurken aldığım zevki alamadım. Bir solukta okundu bitti ve bittiğinde de bir boşluk doldurmadı bende.
152 syf.
·1 günde·Puan vermedi
Tamam iyi hoş bir hikayecik.Ama bana kalsa yazar bişeyler yazmaya zorlanmış ve acele ettirilmiş gibi.Konu aslında daha uzun bir kitabı kaldırabilirdi ama sadece hikaye olabilmiş.Yazarın yazdığı her kitabı okuyacak okurlar hedef alınmış.(Örnek;ben)Ama sonuç olarak pek doyurucu olamadı.Yani iki saat bile sürmedi çünkü.Kitap,verilen 15tl'yi karşılamıyor malesef:( Eğer ödünç alabileceğiniz biri varsa okuyun;yoksa birşey kaçırmış sayılmazsınız.
152 syf.
·2 günde·Puan vermedi
Jojo moyes ve hissettirici paris cümleleri... Aşk romanlarını çok iyi bir dille okurlarına aktaran, adeta orada yaşıyormuşuz hissi veren, detayları okurken tebessüm ettiren tatlı bir kitap.
Paris'in hüzünlü yönünü anlatan S. J. 'nun Paristen çiçeklerle kitabından sonra Paris'in eğlenceli yönünü anlatan bu kitap okunmaya değer...
272 syf.
·5 günde·Beğendi·8/10
Farklılıklar,olduğu gibi kabul edilmenin verdiği huzur duygusu..Bunların içine biraz aşk ve bir tutam sihir karıştırınca okurda farklı bir tat bırakacak sevimli bir kitap çıkmış ortaya..Yazarın Sihirli Bahçe isimli kitabını da mutlaka okuyacağım..
152 syf.
·2 günde·Beğendi·10/10
Güzel birkaç saat geçirmek için hoş bir kitaptı.Akıcı bir nefeste okunup biten ve ağzınızda lezzetli bir yemeğin ardındaki ''daha yok mu?''isteği uyandıran o güzel tatlar gibi...
152 syf.
·3 günde·1/10
Jojo Moyes bu kitabı yazmaya karar vermiş ve başlamış. Sonra sıkılmış. "Kitaba başladık şimdi yarım bırakmak da olmaz" deyip bitirmeye karar vermiş. Zoraki, öylesine bir kitap olmuş. Beğenmedim...
152 syf.
·6/10
Deniz kıyısında kitap okumak için çıktıgım bir gün kitapevinde rastgele seçtiğim bir kitaptı. Boş zamanda okunabilicek kısa keyifli bir macera. Kendinizi Paris sokaklarında hissedebilirsiniz.
152 syf.
·1 günde·Puan vermedi
Bence Jojo Moyes’un diğer kitaplarını okuduğunuzda bu kitabın fazlasıyla ‘zaman geçirmelik’ olduğunu görüyorsunuz. Jojo Moyes bu sefer beni hayal kırıklığına uğrattı..
152 syf.
·Beğendi·Puan vermedi
sonu havada bitmis, sanki acele yazilmis insan devami gelecek mi merak ediyor. hemencecik okunup hayata biraz mola vermek icin guzel:) isin gucun olmasa bikac saatlik bir kitap. surukleyici de.
152 syf.
·4 günde·Puan vermedi
Harika bir kitaptı. Zaten Joje Moyes en sevdiğim yazar. Her kitabına heyecanla başlıyorum. Kısa ama çok akıcı bir kitaptı. Konusu çok güzel. Paris’te balayı gibi kalın bir kitap ile devamının geleceğini düşünüyorum. Umarım gelir. Herkese şimdiden iyi okumalar

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 139 okur okudu.
  • 5 okur okuyor.
  • 106 okur okuyacak.
  • 4 okur yarım bıraktı.