Erin Quinn

Erin QuinnHayalimdeki Aşk yazarı
Yazar
6.7/10
66 Kişi
262
Okunma
10
Beğeni
3.780
Görüntülenme

Hakkında

Unvan:
Yazar

Okurlar

10 okur beğendi.
262 okur okudu.
4 okur okuyor.
75 okur okuyacak.
4 okur yarım bıraktı.
Reklam

Sözler ve Alıntılar

Tümünü Gör
Reklam
“Ölüm metaforik bir şey değil miydi?”
Sayfa 39 - Sonsuz KitapKitabı okudu
Onun sıra dışı gözlerine -ne yeşil ne gri olan gözlerine- bakıp gülümsedi ve ona uzatılan eli tuttu.
Henüz kayıt yok

Yorumlar ve İncelemeler

Tümünü Gör
Reklam
444 syf.
9/10 puan verdi
·
Beğendi
Bilinmeyen güzel bir kitap
Bu kitabın karakterleri Danny adında bir kız ve Sean adında bir adam. Kitap bence müthiş bir kurguydu. Dokundugun anda ruhunu kotulestiren bir kitap var , yani şeytan gibi dokunuyorsun ve kötü şeyler düşünüyor, söylüyor ve yapıyorsun. Sadece dokunman da gerekmiyor onunla aynı odada olmak bile zamanla seni etkiliyor. Neyse denny ve Sean olayların yaşandığı yere geliyorlar ve orada evli numarası yapıyorlar. Daha sonra olaylar başlıyor çok güzel ters köşeler var. Ben kitabı okurken çok şaşırmıştım. Ne yazık ki diğerleri olmadığından okuyamadım ama başlangıç kitabı olarak bu bile muhteşemdi. Tabi bunlar benim naçizane fikrim. Siz okuyup beğenmeye bilirsiniz ama ben yine de tavsiye ediyorum. Kitabı hiç duymadığım için de burda önermek istedim. Ama kitap bayağı eski o yüzden şuan basımı var mıdır bilmiyorum. Kitapta yetişkin içerik te vardı. Yani en azından 16 yaş ve üzeri diye bilirim. Saygılarla...
Hayalimdeki Aşk
Hayalimdeki AşkErin Quinn · Sonsuz Kitap · 2011105 okunma
424 syf.
3/10 puan verdi
Olay örgüsü karmakarışık... Romana pek adapte olamadım. Açıkçası, konsantre olamayınca da bitsin diye okunmuş bir kitap haline geldi benim için. Okurken yorgunluk hissi duyduğum bir romandı. Hayalimdeki serisinin son kitabıymış, bunu kitabı elime aldığımda öğrenmiş oldum. Serinin son kitabı Hayalimdeki Ten romanını beğenmiş olsaydım, hiç kuşkusuz serinin diğer kitaplarını da alırdım. Ama bunu okuduktan sonra bu yazarın kitapları bana bayağı bir uzak görünmeye başladı.
Hayalimdeki Ten
Hayalimdeki TenErin Quinn · Sonsuz Kitap Yayınları · 201367 okunma
444 syf.
7/10 puan verdi
·
Beğendi
·
4 günde okudu
Olgunlaștıran bir büyüsü var bu kitabın. Aklınıza yatacak türden bir hikaye. Gerçek bir așk hikayesi,daha doğrusu hayal bir așk hikayesi.
Hayalimdeki Aşk
Hayalimdeki AşkErin Quinn · Sonsuz Kitap · 2011105 okunma