Erin Quinn

Erin Quinn

Yazar
6.6/10
49 Kişi
·
162
Okunma
·
7
Beğeni
·
1.901
Gösterim
Adı:
Erin Quinn
Unvan:
Yazar
"Büyük kaslar ve taştan bir kalple erkek olunacağını mı sanıyorsun? Yaşamak hissetmektedir. Risk almak, kaybetmek ve ruhunun parçalanmasıdır."
"Saraid, Rory'ye doğru yürüdü ve gözlerinin içine baktı. Saraid'in gözleri kalın, siyah kirpiklerle çevrelenmiş karanlık bir parıltıydı. Rory gözlerinde saklı olan şeyi anlayamadı ama belli ki Saraid, Rory'nin gözlerini okumakta sıkıntı çekmiyordu."
"Hiç hayatında seni,kaçmak istemene neden olacak kadar korkutan bir şeyle karşılaştın mı?"
Tiarnan kaşlarını kaldırıp etrafına bakındı ve Shealy sorusunun ne kadar aptalca olduğunu fark etti. Tiarnan'ın dünyası tehlikenın ta kendisiydi. Bundan korkmamak için ölmüş olması gerekiyordu.
"Yani burada bir şey" dedi ve parmaklarını Tiarnan'ın sert, kaslı göğüsüne dokundurdu.
Tiarnan başını eğip Shealy'nin parmaklarına baktı, ardından elini tutup kalbinin üzerine yasladı. Shealy, kalbinin sıcak istikrarlı atışlarını hissetti.
"Evet" dedi yumuşak bir sesle. "Karşılaştım"
"Ben bunu gözlerimi her açtığımda hissettim. Her zaman birilerinin sahtekarlığımı ortaya çıkarmasından korktum."
Bir insan bir yere kadar tahammül gösterebilirdi ve Meaghan mağarada uyanıp karşısında, gözlerinde karmaşık ve korkutucu bir ifadeyle ona bakan Aedan'ı gördüğünde, tahammül eşiğinin aşıldığından korkmuştu.
444 syf.
·4 günde·Beğendi·7/10
Olgunlaștıran bir büyüsü var bu kitabın. Aklınıza yatacak türden bir hikaye. Gerçek bir așk hikayesi,daha doğrusu hayal bir așk hikayesi.
444 syf.
·Beğendi·9/10
Yazarın "İrlanda Sisleri" serisinin ilk kitabıydı, içerisinde mistik öğeler, zamansal paradokslar, karanlık Fennore kitabı dahil bir çok gizemi barındıran bir kitaptı...

Danni, geçmişini hatırlamayan evlatlık verildiği ailede büyüyen bir kız , fakat gizemli bir takım mistik güçleri var, en önemlisi gördüğü vizyonlar, bir gün mutfağında beliren genç ve yakışıklı bir adam, onu irlanda'nın mistik topraklarına götürüyor, şahit oldukları korkunç anlardan sonra Dannie vizyondan çıkıp yaşadığı ana geri dönüyor, fakat ertesi gün, vizyonunda gördüğü adam Sean kapısında beliriyor, ona geçmişine dair bir takım gizemli mistik olaylar anlatıyor ve İrlanda'ya fennore adasına gitmeleri gerektiğini söylüyor...

Danni ve Sean Fennore adasına gidiyorlar ama farklı bir şekilde, birden bire başka bir vizyon eşliğinde, kendilerini yirmi yıl öncesinde, felaketin tam ortasında buluyorlar, geçmişi değiştirmek, ölümlere, yaşanacak felaketlere engel olmak sandıkları kadar kolay olmayacak ve üstelik yapacakları her hareket geleceği de değiştirecek....

Mistik öğelerin, zamansal paradoksların kafa karıştırdığı güzel bir kitaptı, özellikle sonu ilginçti, yazarın dili biraz ağırdı ama bu tarz gizemli şeyleri sevenler için mutlaka okunması gerektiğini düşünüyorum :)
480 syf.
·5 günde·Puan vermedi
Aslında güzel bir kitap fakat birkaç eksiği var birincisi konuya çok geç bağlandı ikincisi mistik olaylar aşırı imkansız gibiydi çok kopukluk vardı yani ben olanları kafamda canlandırmaya çalışırken çok bocaladım canlandırma yapamadığım bazi bölümler oldu ama genel olarak güzel bir kitaptı okumak isterseniz önce Hayalimdeki Aşk ı okumanızı öneririm :)
424 syf.
·3/10
Olay örgüsü karmakarışık... Romana pek adapte olamadım. Açıkçası, konsantre olamayınca da bitsin diye okunmuş bir kitap haline geldi benim için. Okurken yorgunluk hissi duyduğum bir romandı. Hayalimdeki serisinin son kitabıymış, bunu kitabı elime aldığımda öğrenmiş oldum. Serinin son kitabı Hayalimdeki Ten romanını beğenmiş olsaydım, hiç kuşkusuz serinin diğer kitaplarını da alırdım. Ama bunu okuduktan sonra bu yazarın kitapları bana bayağı bir uzak görünmeye başladı.

Yazarın biyografisi

Adı:
Erin Quinn
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 7 okur beğendi.
  • 162 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 55 okur okuyacak.
  • 3 okur yarım bıraktı.