1000Kitap Logosu
Erin Quinn

Erin Quinn

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
6.7
62 Kişi
206
Okunma
7
Beğeni
2.126
Gösterim
Satıgül Yüksek
Hayalimdeki Aşk'ı inceledi.
444 syf.
·
Beğendi
·
9/10 puan
Yazarın "İrlanda Sisleri" serisinin ilk kitabıydı, içerisinde mistik öğeler, zamansal paradokslar, karanlık Fennore kitabı dahil bir çok gizemi barındıran bir kitaptı... Danni, geçmişini hatırlamayan evlatlık verildiği ailede büyüyen bir kız , fakat gizemli bir takım mistik güçleri var, en önemlisi gördüğü vizyonlar, bir gün mutfağında beliren genç ve yakışıklı bir adam, onu irlanda'nın mistik topraklarına götürüyor, şahit oldukları korkunç anlardan sonra Dannie vizyondan çıkıp yaşadığı ana geri dönüyor, fakat ertesi gün, vizyonunda gördüğü adam Sean kapısında beliriyor, ona geçmişine dair bir takım gizemli mistik olaylar anlatıyor ve İrlanda'ya fennore adasına gitmeleri gerektiğini söylüyor... Danni ve Sean Fennore adasına gidiyorlar ama farklı bir şekilde, birden bire başka bir vizyon eşliğinde, kendilerini yirmi yıl öncesinde, felaketin tam ortasında buluyorlar, geçmişi değiştirmek, ölümlere, yaşanacak felaketlere engel olmak sandıkları kadar kolay olmayacak ve üstelik yapacakları her hareket geleceği de değiştirecek.... Mistik öğelerin, zamansal paradoksların kafa karıştırdığı güzel bir kitaptı, özellikle sonu ilginçti, yazarın dili biraz ağırdı ama bu tarz gizemli şeyleri sevenler için mutlaka okunması gerektiğini düşünüyorum :)
Hayalimdeki Aşk
6.8/10
· 82 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
4
~Ceren♡Rıza♡~
Hayalimdeki Ten'i inceledi.
424 syf.
·
3/10 puan
Olay örgüsü karmakarışık... Romana pek adapte olamadım. Açıkçası, konsantre olamayınca da bitsin diye okunmuş bir kitap haline geldi benim için. Okurken yorgunluk hissi duyduğum bir romandı. Hayalimdeki serisinin son kitabıymış, bunu kitabı elime aldığımda öğrenmiş oldum. Serinin son kitabı Hayalimdeki Ten romanını beğenmiş olsaydım, hiç kuşkusuz serinin diğer kitaplarını da alırdım. Ama bunu okuduktan sonra bu yazarın kitapları bana bayağı bir uzak görünmeye başladı.
Hayalimdeki Ten
7.7/10
· 52 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
3
Azer Bağatur
Hayalimdeki Aşk'ı inceledi.
444 syf.
·
4 günde
·
Beğendi
·
7/10 puan
Olgunlaștıran bir büyüsü var bu kitabın. Aklınıza yatacak türden bir hikaye. Gerçek bir așk hikayesi,daha doğrusu hayal bir așk hikayesi.
Hayalimdeki Aşk
6.8/10
· 82 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
8
︎ EBRER ༄
Hayalimdeki Yürek ve Rüyalarım'ı inceledi.
480 syf.
·
5 günde
·
Puan vermedi
Aslında güzel bir kitap fakat birkaç eksiği var birincisi konuya çok geç bağlandı ikincisi mistik olaylar aşırı imkansız gibiydi çok kopukluk vardı yani ben olanları kafamda canlandırmaya çalışırken çok bocaladım canlandırma yapamadığım bazi bölümler oldu ama genel olarak güzel bir kitaptı okumak isterseniz önce Hayalimdeki Aşk ı okumanızı öneririm :)
Hayalimdeki Yürek ve Rüyalarım
Okuyacaklarıma Ekle
5
Fatih Çakır
Hayalimdeki Arzular ve İhtiraslar'ı inceledi.
368 syf.
·
73 günde
·
Puan vermedi
Değişik fantastik bir kitap. Sona doğru fazla genişlediği işin istediğim gibi bitmedi ama yine de insanın hayal gücünü geliştiriyor. Belki birkaç seni olsa narnia günlükleri gibi daha güzel olabilirdi. Karakter adları ve yerler çok orjinal idi.
Hayalimdeki Arzular ve İhtiraslar
Okuyacaklarıma Ekle
1