Ercan Ertan

Ercan Ertan

Yazar
9.0/10
3 Kişi
·
3
Okunma
·
0
Beğeni
·
3
Gösterim
168 syf.
·Beğendi·8/10
Kitap Yorumu//Kontrpiye-Ercan Ertan .
.
Futbol hastası, hayatında bir şey başaramamış, hayata 4-0 başlamış, tek başardığı topu kovalamak ama sadece kovalamak olan Giray, bir gün hayatının aşkıyla karşılaşır. Fakat hayatının aşkı Sara zengin bebesi Ülser'le çıkmaktadır. İşte olaylar da tam burda başlar. Ezik fakir gariban, şanssız mahalle çocuğu Giray ile her bakımdan şanslı doğmuş, yürüyen ego zengin bebesi Ülser'in savaşını izleyeceğiz. Ama futbol sahasında.
.
Esprili ve gündelik samimi dili ile elinizde beklemeden çarçabuk ve gülümseterek okutacak bir kitap olmuş. Yazarımız aslında kendi hayat hikayesini bir tık sitcom haline getirip yazmış. Kendisi muhabir-editör ve Youtube'ta da bir kanalı var. Hem çalışma hem de yazın hayatında başarılar diliyorum @kontrpiye_kitap Ercan Bey.
.
Yazarımızın Cem Adrian sevgisi de gözümden kaçmadı bu arada hani. Girayı sevdim mi peki? Onu da cevaplayayım. Evet sevdim, e sevgili yazarcığım "Çünkü Fenerbahçeliyiz" . Ve yazımı bitirirken; Truman'ın da dediği gibi, "Olur da belki görüşemeyiz; iyi günler, iyi akşamlar ve iyi geceler!" ‍️️

Yazarın biyografisi

Adı:
Ercan Ertan
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 3 okur okudu.
  • 1 okur okuyacak.