Esin Sarp

Esin Sarp

Çevirmen
6.5/10
39 Kişi
·
105
Okunma
·
0
Beğeni
·
37
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
192 syf.
·7/10
Kişisel gelişim kitabı olan bu kitap hayatınıza çok şey katacak ve hayattaki kimliğinizi açığa kavuşturacak. Geçmişteki başarısızlıklarımızı , bahaneleri , üşengeçligi ve kendimizi kandırdırmamızı izin vermiyor .
Fikirlerimizin , planlarımızın önemli olduğunu ama arkasında Azimle çalışmanın çok önemli olduğunu , herşeyde başarılı olabileceğimizi bunun sadece " isteklilik " ve "isteksizlik " arasındaki seçimimizden kaynakladığını belirtiyor.
Kafamızda birşeyi çok zor görürsek olduğunda daha zor halde gözükür . Kendi gerçekligimizi zihnimizde kendimiz yaratırız . Ayrıca belirsizligı kucaklamamız , zihnimizi doğru fikirlerle doldurmamızı en karanlık zamanda bile ışıgı görmemizden bahsediyor

Her insanın bir işe başlangıçta mutlaka başarısılık fikri oluşur bu yüzden yılmadan sonunu getirmeli ve layık oldugumuz yere gelmeliyiz.

Konfor alanından çık zaferini muazzam kapasitene bırak .
192 syf.
·Beğendi·7/10
Tavsiye etmesine ediyorum ama bir ağız dolgunluğu tadında okuyamadım.Bazı satırlar etkileyici , genel itibariyle 6 puan verilebilir.Bazı satırları hayatınıza uygularsanız gerçekten yaşamız değişebilir.
192 syf.
·3 günde·Puan vermedi
Para tuzağı olduğuna inanmıyorum !!! Kitabın bana bir şeyler kattığından çok eminim. Ancak ve ancak bir kaç ay sonra bu farkları göreceğim. Yazarımız her zamanki psikoloji kitaplarının dışına kendi özgünlüğüyle çıkmış!! Kitabı okumadan önce pek de bir şey beklemiyordum açıkçası. Fakat şimdi okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum.
192 syf.
·1 günde
Okumasam da olur dediğim bir kitap.Sadece düşüncelerden değil davranışlardan da sorumlu olduğumuzu,ertelemek yerine hemen yapmayı,bana üretmemesi anlatan bir kitap.Keyifli okumalar.
192 syf.
·8 günde·Puan vermedi
Kişisel gelişim kitabımızda yazar hayatta yaşadığımız olumsuzlukların kaynağı olarak kendimizi görmemizi sağlıyor. Başarmayı ya da olmak istediğimiz kişi için ne kadar istekliyiz ya da bunlar sadece düşünceden mi ibaret bunları görmemizi sağlıyor. Yapmak istediklerimizi erteleme illetinden kurtarmayı gösteriyor. Kazanmak, hayatta sağlam kalmak, hedeflere ulaşmak için kendimizle vereceğimiz mücadeleyi sohbet havasında rehber oluyor.
Peki bu kitabı tavsiye eder miyim bunu soracak olursanız;mükemmel bir kitap diyemem ama boş vaktiniz varsa okuyun.Zaman kaybı olmaz, size de bi şeyler katabileceğini düşünüyorum.
192 syf.
·7 günde·7/10
Kişisel gelişimin ötesinde. Çok okuyup yerinizde oturmayın kalkın artık demeye çalışıyor. Çaresizliğe büyük insanlardan örnekler veriyor ve en çok söyledikleriniz ve düşündükleriniz eyleme geçireceklerinizdir i aşılamaya çalışıyor.
192 syf.
·1 günde·Puan vermedi
ben miydim bazı şeyleri yapmam gerektiğini bildiğim halde yapmayan, o ben miydim hayatına bir faydası olmamış insanlarla bir bütünmüş gibi hareket eden. Yazık o benmişim.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 105 okur okudu.
  • 8 okur okuyor.
  • 56 okur okuyacak.
  • 5 okur yarım bıraktı.