Esin Sarp

Esin Sarp

Çevirmen
5.6/10
17 Kişi
·
40
Okunma
·
0
Beğeni
·
15
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
192 syf.
·Beğendi·7/10
Tavsiye etmesine ediyorum ama bir ağız dolgunluğu tadında okuyamadım.Bazı satırlar etkileyici , genel itibariyle 6 puan verilebilir.Bazı satırları hayatınıza uygularsanız gerçekten yaşamız değişebilir.
192 syf.
·1 günde·Puan vermedi
Okumasam da olur dediğim bir kitap.Sadece düşüncelerden değil davranışlardan da sorumlu olduğumuzu,ertelemek yerine hemen yapmayı,bana üretmemesi anlatan bir kitap.Keyifli okumalar.
192 syf.
·8 günde·Puan vermedi
Kişisel gelişim kitabımızda yazar hayatta yaşadığımız olumsuzlukların kaynağı olarak kendimizi görmemizi sağlıyor. Başarmayı ya da olmak istediğimiz kişi için ne kadar istekliyiz ya da bunlar sadece düşünceden mi ibaret bunları görmemizi sağlıyor. Yapmak istediklerimizi erteleme illetinden kurtarmayı gösteriyor. Kazanmak, hayatta sağlam kalmak, hedeflere ulaşmak için kendimizle vereceğimiz mücadeleyi sohbet havasında rehber oluyor.
Peki bu kitabı tavsiye eder miyim bunu soracak olursanız;mükemmel bir kitap diyemem ama boş vaktiniz varsa okuyun.Zaman kaybı olmaz, size de bi şeyler katabileceğini düşünüyorum.
192 syf.
·7 günde·7/10
Kişisel gelişimin ötesinde. Çok okuyup yerinizde oturmayın kalkın artık demeye çalışıyor. Çaresizliğe büyük insanlardan örnekler veriyor ve en çok söyledikleriniz ve düşündükleriniz eyleme geçireceklerinizdir i aşılamaya çalışıyor.
192 syf.
·1 günde·Puan vermedi
ben miydim bazı şeyleri yapmam gerektiğini bildiğim halde yapmayan, o ben miydim hayatına bir faydası olmamış insanlarla bir bütünmüş gibi hareket eden. Yazık o benmişim.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 40 okur okudu.
  • 5 okur okuyor.
  • 13 okur okuyacak.
  • 3 okur yarım bıraktı.