Fatih Erkoç

Fatih Erkoç

Yazar
8.7/10
3 Kişi
·
3
Okunma
·
0
Beğeni
·
22
Gösterim
Adı:
Fatih Erkoç
Unvan:
Türk Müzisyen, Şarkıcı, Yazar
Doğum:
7 Nisan 1953
İnsan öfkelendiğinde körleşiyor ve doğruları göremiyor . Ve sürekli kaybediyor .Sakin insanlara gıpta ediyorum . Hatta onları kıskanıyorum desem yeridir . Bir gün ben de sakin biri olabilecek miyim acaba ?
Picasso ayaküstü resimler yapar , yüksek meblağlara satarmış .Rivayete göre bir Amerikalı , önce uzaktan izlemiş Picasso'yu sonra yanına gitmiş ve ona bir kağıt uzatıp üzerine bir resim çizmesini istemiş .Picasso kırmamış , 5 dakika içinde hemen bir resim çizmiş ve bin dolar istemiş .Adam " Ama 5 dakikada çizdiniz. Bunun için bin dolar mı istiyorsunuz ? " diye tepki gösterince , Picasso'nun cevabı :" 40 yıl artı 5 dakika beyefendi , 40 yıl artı 5 dakika !"
Özgürlüğümün kısıtlanmasına tahammül edemiyorum . Yutkunmak ,rahat rahat yutkunmak nasıl bir şey ,düşündünüz mü hiç ? Rahatça yutkunmanın ,ağzınızın tadının yerinde olmasının nasıl bir mutluluk olduğunu ,sağlıklı olmanın ne olduğunu düşündünüz mü ? Kimseye ihtiyaç duymadan , özgürce yaşamanın ne demek olduğunu ... Her gece kendi evinizde , sağlık ve neşe içinde kendi yatağınızda yatmanın verdiği mutluluğun ne kadar önemli olduğunu insan böyle bir duruma düşünce anlıyor .
158 syf.
Kötü bir şey duyma korkusuyla doktora gitmekten çekinenlerden misiniz? Peki ya gidip öğrendiyseniz? Nasıl bir tedavi uygulanacağını ve aynı zamanda size nasıl bir hastalığınız olduğunu anlatmak amaçlı kaç kere daha doktorla gürüşmeye giderdiniz?

Fatih Erkoç, yakalandığı kanseri gördüğü tedavinin yanı sıra milyonlarca hayranının duaları, Bodrum'un havası ve yelken yaparak yendiğini yazıyor.
158 syf.
·3 günde·7/10
Günlük tarzında yazılmış kitapta gençliğimin sanatçısı Fatih Erkoç kanser olduğunu öğrendiği ve tedavisinin sürdüğü yaklaşık 8 aylık dönemi dile getirmiş.Bu süreçte yaşadığı zorlukları ve ruh halini bizlerle paylaşmak istemiş.Birilerine yardımı dokunur bu yazdıklarımın diyerek kaleme alınmış.
158 syf.
·49 günde·Beğendi·10/10
Fatih Erkoç canlı canlı izleme fırsatı bulduğum ve sesine hayran kaldığım bir sanatçı bir de enerjisine . Lenfoma kanserine yakalandıktan sonra günlük niteliğinde bu kitabı yazmış çok da iyi olmuş ...

Yazarın biyografisi

Adı:
Fatih Erkoç
Unvan:
Türk Müzisyen, Şarkıcı, Yazar
Doğum:
7 Nisan 1953

Yazar istatistikleri

  • 3 okur okudu.
  • 2 okur okuyacak.