Fisun Yurdusever

Fisun Yurdusever

Yazar
9.1/10
9 Kişi
·
12
Okunma
·
2
Beğeni
·
353
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
Derler ya içime öküz oturdu diye tam anlamıyla öyle oldu. Gözleriniz dolu dolu okuyacaksınız. Ne zor hayatlar, ne zor şartlar var diyeceksiniz..
Belki yine şükretmeyeceksiniz halinize.
İyi ki bu dünyadan geçtin güzel gözlü Fisun.

Saliç anneden bu kitabı temin edebilirsiniz. Kanser hastalarına az da olsa yardımımız oluyor.
Bu kitap bize çok şey katabilir..Hatta bu kitabı alarak bir kanser hastasına ilaç olabiliriz.Ya da aşevi çorbası kaynayabilir.21 yaşında kanser hastalığına yenik düşen Fisun, bu kitabın gelirinin durumu olmayan kanser hastalarına,hacıbektaş veli derneğine gelen misafirlere harcanmasını vasiyet etmiş.Bu kitapta hayata kahretmemeniz ,üstüne üstlük şükretmeniz için çok şey var.Buarada unutmadan #kırmızırujençokfisunayakışıyor ....Mekanı Cennet olsun güZel kalpli,güZel gözlü,güzel gülüşlü,güZel yürekli Fisun'un ... :'(
Kitap bitirdiğim gece yastıkla buluşunca uykuya dalamadım ilk defa uyuyamadım ağlamaktan bir hâl oldum yutkun yutkun kurudu boğazım..
Bir haftadır musallat olan mide ağrım daha şiddetli oldu nefesim kesildi soluksuz okudum okurken anı yaşadım..
Fisun yazarken yanıbaşındaymışım gibi hissettim ne de güzel yakışmıştı kırmızı ruj sana o nasıl içten gülümsemeydi beni aldın uzaklara götürdün..
Ne az şükür ediyormuşum ben dedirttin..
Hayatta dış görünüş takıntısı olan insanları bir çırpıda sildirdin bana ve el açıp çok içten duâ ettirdin dün gece..Ne çok yazmak istiyorum sana kelimeler şuan o kadar boş ve o kadar anlamsız ki boğazım düğüm düğüm..
Şuan bile yazarken istemsizce gözyaşım akıyor tutamıyorum kendimi sessizce ağlıyorum neye biliyor musun sana,senin umutlarına,yaşam sevincinin kursağında kalmasına o pamuk elleri öpülesi annene..
Daha fazla heybemden çıkmıyor kelime fisunum rabbim sana cennette öyle bi köşk versin ki bu yalan dünyada yaşadıklarını unuttursun..Peygamberimiz komşun olsun.Cehennem ateşi uzak dursun senden..
Ve sevdiklerine rabbim ferahlık versin..
Seni ne çok sevdim be fisun çok iyi geldin bana resmen yüzüme öyle bi tokat attın ki acısını yüzümde değil kalbimde hissediyorum..
Lütfen okuyun okutun belki şu hayat telaşında gereksiz şeyler istediğinizin farkına varırsınız..

Yazarın biyografisi

Adı:
Fisun Yurdusever
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 12 okur okudu.
  • 6 okur okuyacak.