Frederick Johnson

Frederick Johnson

Yazar
10.0/10
1 Kişi
·
5
Okunma
·
0
Beğeni
·
402
Gösterim
Adı:
Frederick Johnson
Unvan:
Yazar
Hayat insanlara sunulan bir armağandır. Bunu doğru kullanmak her zaman insanın kendi elindedir. Bizler hayatı nasıl yaşarsak hayat o şekilde akar.
Başarısızlık diye bir şey yoktur. Dualarımızın, istediklerimizin hemen olmaması -gecikmesi- onu Allah'ın reddettiği anlamına gelmez. Yaptığınız iş bir işe yaramazsa bir şey edinirsiniz: Tecrübe.
240 syf.
·29 günde·Beğendi·Puan vermedi
Başarı tesadüf değildir
Elbette değildir. Başarılı insanların hayatlarına baktığımızda büyük bir emekle oraya geldiklerini görürüz. Kitapta beğendiğim kısımlar 5, 6 ve 7. bölümlerdi. O kırk sayfa şöyleydi bazen çevremizde olur birileri birilerine gaz verir ya da iç sesimiz der ki pes etme, vazgeçme o bölümlerde sanki birisi öyle diyordu. İnsanı hayat, yaşadıkları, yaşamadıkları yıpratabiliyor. Diğer bölümlerde ise stresten, dil-zeka ilişkisinden, NLP adlı bir yöntemden bahsediliyor. Bence başarının iki kuralı vardır: istemek yani inanmak ve azimli olmak.

İyi okumalar dilerim...
(Bu hayatta başarısız kimse yoktur ben hiçbir iş beceremem diyen bir insan bile farkında değildir ama mutlaka başarısı vardır. Yeter ki içimizdeki gücün farkında olalım:))

Yazarın biyografisi

Adı:
Frederick Johnson
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 5 okur okudu.
  • 27 okur okuyacak.