Gerri Russell

Gerri Russell

Yazar
6.7/10
6 Kişi
·
12
Okunma
·
1
Beğeni
·
390
Gösterim
Tanıdığım en güzel insanlar; yargılamanın, zorluk çekmenin, kaybetmenin ve düştüğü yerden kalkmanın ne demek olduğunu bilen insanlardır.
324 syf.
·7/10
En son okuduğum bol kasvetli Agatha Christie kitabından sonra böyle tatlı bir mola vermek güzel oldu.Mutluluk Sensin,adı gibi bana mutluluk ve ferahlık aşılayan hoş bir kitaptı.Kafamı meşgul etmeden,yorulmadan,hızlıca okudum.Okul yüzünden üzerimdeki yoğunluğu silkeleyip atamadığım için böyle kitaplara ihtiyacım vardı. :)

Felicity Wright,gözü parada olmayan bir otel restoranı şefidir.Yaptığı işi severek ve dört elle sarılarak yapan Felicity,paranın mutluluk getiren bir anahtar olmadığı düşüncesini hep kalbinde barındırır.Ancak hayat hep beklenmedik şeyleri önümüze sürer ya,kader de Felicity'ye istemediği bir şeyi,parayı bulduruyor.

Otelin müşterisi sandığı kimsesiz yaşlı adam,aslında çalıştığı otelin sahibidir.Ölürken mal varlığını Felicity'ye bırakır ve dünyaya veda eder.Felicity,beklenmedik şekilde para sahibi olduğu yetmezmiş gibi bir de adamın yeğeniyle uğraşmak zorundadır.Yaşlı adamın yeğeni Blake Bancroft,bu servetin peşini kolay kolay bırakmaz.Tüm mirası Felicity’nin elinden almaya kararlıdır. Planı da hazırdır. Felicity’yi en mutlu olduğu yerde, mutfakta tuzağa düşürecektir.Bakalım bunu yapabilecek mi?

Mutluluk kimine göre paradır.Kimine göre ailedir.Ya da aşk,altın,kitaplar... Sizin için mutluluk nedir? Aslında her insan bir mutluktur,öyleyse Mutluluk Sensin!

Bence akıp giden,gayet hoş bir romantik kitaptı.bu türü sevenlerin denemesi gerekir.Ayrıca kapağı öyle tatlı olmuş ki,sürekli bakıyorum.Felicity ve Blake'in arasında filizlenen aşkı zevkle okuyacağınızdan eminim.Şimdilik benden bu kadar.Hepinize bol kitaplı,huzurlu ve mutluluk dolu günler. :)

Yazarın biyografisi

Adı:
Gerri Russell
Unvan:
Amerikalı Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 12 okur okudu.
  • 8 okur okuyacak.