Mutluluk Sensin

6,3/10  (4 Oy) · 
9 okunma  · 
3 beğeni  · 
340 gösterim
Birçok insan için mutluluğun anahtarı paradır. Felicity, hiçbir zaman o insanlardan biri olmamıştır. Onun için hayattaki en güzel ve mutluluk veren şey, severek yaptığı işidir. Bir otelin restoranında şeftir ve hayatı için daha fazlasını istemez. Ancak istemediği birçok şey gibi, para da gelip onu bulur. Yıllarca kimsesiz, yaşlı bir adam zannederek ilgilendiği bir müşterisi, aslında çalıştıkları otelin sahibidir ve ölürken tüm mal varlığını Felicity'ye bırakır. Yaşlı adamın yeğeni Blake ise, bu servetten öyle kolay vazgeçmeyecektir. Tüm mirası Felicity'nin elinden almaya kararlıdır. Planı da hazırdır. Felicity'yi en mutlu olduğu yerde, mutfakta tuzağa düşürecektir. Düşürebilirse…
 • Baskı Tarihi:
  Ağustos 2016
 • Sayfa Sayısı:
  324
 • ISBN:
  9786059809832
 • Yayınevi:
  Nemesis Yayınları
 • Kitabın Türü:
Pelin Sueda 
29 Oca 18:09 · Kitabı okudu · 4 günde · Beğendi · 7/10 puan

En son okuduğum bol kasvetli Agatha Christie kitabından sonra böyle tatlı bir mola vermek güzel oldu.Mutluluk Sensin,adı gibi bana mutluluk ve ferahlık aşılayan hoş bir kitaptı.Kafamı meşgul etmeden,yorulmadan,hızlıca okudum.Okul yüzünden üzerimdeki yoğunluğu silkeleyip atamadığım için böyle kitaplara ihtiyacım vardı. :)

Felicity Wright,gözü parada olmayan bir otel restoranı şefidir.Yaptığı işi severek ve dört elle sarılarak yapan Felicity,paranın mutluluk getiren bir anahtar olmadığı düşüncesini hep kalbinde barındırır.Ancak hayat hep beklenmedik şeyleri önümüze sürer ya,kader de Felicity'ye istemediği bir şeyi,parayı bulduruyor.

Otelin müşterisi sandığı kimsesiz yaşlı adam,aslında çalıştığı otelin sahibidir.Ölürken mal varlığını Felicity'ye bırakır ve dünyaya veda eder.Felicity,beklenmedik şekilde para sahibi olduğu yetmezmiş gibi bir de adamın yeğeniyle uğraşmak zorundadır.Yaşlı adamın yeğeni Blake Bancroft,bu servetin peşini kolay kolay bırakmaz.Tüm mirası Felicity’nin elinden almaya kararlıdır. Planı da hazırdır. Felicity’yi en mutlu olduğu yerde, mutfakta tuzağa düşürecektir.Bakalım bunu yapabilecek mi?

Mutluluk kimine göre paradır.Kimine göre ailedir.Ya da aşk,altın,kitaplar... Sizin için mutluluk nedir? Aslında her insan bir mutluktur,öyleyse Mutluluk Sensin!

Bence akıp giden,gayet hoş bir romantik kitaptı.bu türü sevenlerin denemesi gerekir.Ayrıca kapağı öyle tatlı olmuş ki,sürekli bakıyorum.Felicity ve Blake'in arasında filizlenen aşkı zevkle okuyacağınızdan eminim.Şimdilik benden bu kadar.Hepinize bol kitaplı,huzurlu ve mutluluk dolu günler. :)