Giulio Galli

Giulio Galli

Yazar
8.3/10
15 Kişi
·
35
Okunma
·
0
Beğeni
·
547
Gösterim
Hiçbir işi olmayan insanlar toplanır ve ıssız bir adaya götürülür. Bu adada ki 10 kişinin oynayacağı bir oyun vardır ve bu oyunun kurallarını kimse bilmez taki adaya gidene kadar. Bu oyunu kazanan da en büyük ödülün sahibi olucak (KENDİ HAYATI). Hergün bir kişinin ölmesi şartıyla bir oyun oynanır ve katil içlerinden biridir. Katili kimse bilmez ve katili bulmak için bazı çözümler ararlar. Eğer katil bulunursa kimse ölmiycektir ve herkes eve gidecektir. Eğer katili bulamazlarsa hepsi ölücek ve sadece içlerinden bir kişi kalıcaktır(KATİL). Bakalım katili bulabilecekler mi? Yoksa hepsi ölüp ödülü katil mi kazanacak? Acaba katil kim???
Giulio Galli
Yakamoz yayınları
Bu kitabı çok beğendim.Eğer benim gibi gerilim tarzı kitapları seviyorsanız tam size göre bir kitap. Kitapta gayet akıcı bir dil kullanılmış ve katili bulabilmek için kitabı elinizden bırakamayacaksınız.iyi okumalar
Gerçekten okurken zevk aldığım ve çok güzel bir kitaptı. Reality showa gittiğini sanan, aralarında 1 kişi katil olan 10 kişilik bir grupla ıssız bir adaya gönderiliyor karakterlerimiz. Katil hakkında tekrar spoi yiyip katili öğrensemde kitabı okurken katili bir ara unuttum bile. Sürükleyici bir hikâyeydi. Cinayet romanları sevenler için ideal bir roman. "Ses" favorimdi bu arada.

Yazarın biyografisi

Adı:
Giulio Galli
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 35 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 31 okur okuyacak.