Gülcan Mutaf

Gülcan Mutaf

Yazar
9.1/10
12 Kişi
·
13
Okunma
·
5
Beğeni
·
129
Gösterim
Adı:
Gülcan Mutaf
Unvan:
Yazar
ve bir hayalin olmalı gideceğin yer için. Gittiğine değmeli gidişin. Kalanlar bile hak vermeli sana, sonunu böyle hayal etmeseler de!
Öyle bir git ki; gitmelerde anlamlansın, kaldıkların kadar!
Sevgiye inanç bırakılmamış ki, sevmeye gücü olsun. Sevgiye umut bırakılmamış ki, sevilmeye tahammülü olsun...
Gülcan Mutaf
Sayfa 32 - ikinci adam yayınları
Ve bazen ihtimal olarak kalmalıydı belki de. Belki sadece ihtimaliydi güzel gelen çünkü. Kötü bir sonun gerçeği yerine hep bir ihtimal olarak kal bende. Biraz da olsa kal işte. Tamamen gitmektense!
Kapalı kapılar ardında bir yerlerde. Görmüyorsun diye, bakmıyorsun diye yok mu sanıyorsun. Tecrübe oldu der susarsın anca. Anlamazlar sessizliğini ama kalır bir yerde çığlıkların.

Kimselerin duymadığı , duyanların da anlamadığı ,
BAZI ŞEYLER GEÇMEYECEK!
.. artık toparlanma vakti ama sanki gücüm kalmamış gibi. Bu sefer yolda kalacakmışım gibi.Hayallerimin artık bir önemi kalmamış gibi. Zamanında yapmak istediklerim şimdi sanki o kadar da mühim değilmiş gibi..
75 syf.
·9 günde·10/10
Bence güzel bir kitap çoğu insanın çektiği ve yaşadığı aşk acısını anlatarak duygularımızın tercümanı olmuştur yazarımız. Kitapta anlatıldığı gibi asıl ayrılık ölümdür onun bir çaresi yoktur, diğer ayrılıklar bizlerin tercihidir.
Sanırım okuduğum en güzel kitaplardan bir tanesi.
Kimi insanın anlatamadığı, ya da anlatmaya korktuğu herşey anlatmış üstad. Çok ama çok güzel bir kitap. Ben okurken kah tebessüm ettim, kah hüzünlendim, kah mutlu oldum, kah üzüldüm. Kalemine yüreğine sağlık devamını bekliyoruz...
75 syf.
·1 günde·Beğendi·10/10
Bir şeyler yaşarsınız ,sevinçler ,üzüntüler, mavi renkli mutluluklar ve sonu acı aşklar. Hepimiz mutlaka yaşamışızdır bunları. Bu kitabı okumaya başladığımda kendim mi yazdım diye şaşırdım çünkü herkesten bir şeyler mutlaka var içinde. Okudukça içinde kendi kalbinizden de esintiler bulacağınız ve mutlaka kitaplığınızda bulunması gereken bir kitap. Ayrıca son sayfalarına doğru bir sürprizde sizi bekliyor. Adı ASLI. Benim çok hoşuma gitti fevkalade bir yazı. Kesinlikle okumanızı tavsiye ediyorum.

Yazarın biyografisi

Adı:
Gülcan Mutaf
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 5 okur beğendi.
  • 13 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 6 okur okuyacak.