Gülhan Gültepe

Gülhan Gültepe

Yazar
10.0/10
1 Kişi
·
2
Okunma
·
0
Beğeni
·
11
Gösterim
Adı:
Gülhan Gültepe
Sana güveniyorum. Ne tuhaf bir iltifat! Hem müthiş bir destek hem de ağır bir görev. Ailenin sana güvenmesi, kırlardaki nadide bulunan çiçeklerin salınırken güzelliğine de sahip çıkması ve doğadaki bütün çiçeklere liderlik ettiğini bilmesi gibi insana huzur veriyor. Ama bir yandan da o güveni boşa çıkarmamak, dağların eteklerinde kalan son karların bahar çiçeklerine uyguladığı baskı gibi de zor bir sorumluluk!
...bundan dolayı konuştuğunuz zaman kalplerinizin arasına mesafe grmesine izin vermeyin.Aranızı açacak sözcüklerden uzak durun aksi takdirde mesafenin arttğı öyle bir gün gelir ki;geriye dönüp b.birinize yakınlaşacak yolu bulamayabilirsiniz.
79 syf.
·10/10 puan
Merhabalar çok güzel bir çocuk kitabı ile karşınızdayım. Ben okurken çok zevk aldım. Bir çok eğitici cümlelerle konusunu zinde tutan yazarımızın tebrik ediyorum. Hem eğlenceli içeriği hemde süslü kapağı ile dikkat çeken kitabımız Filiz isimli bir öğrencinin azim dolu hikayesini anlatıyor. Sizlerde çocuklarınıza bu kitabı okutmalısınız diyorum.
...
"Zambakları büyüten gök gürültüsü değil yağmurdur."

"Kendi ellerinle yetiştirip topladığın bir demet çiçek, bir başkasından parayla satın alınan çiçekten daha değerlidir."

"Zamanını planlarsan dostun, planyamazsan düşmanın olur."

"Okumanın saati yoktur, okuduğunu anlayıp yorumlayabilmek paha biçilemez."

"Çocuğa zorla oku demek olmazdı, okuması için çareler aranmalıydı."

"Sevgi; bir sürahideki su değil ki döküldükçe bitsin, herkese gülebilir ve hoşgörülü olabilirsin."

"Aklı başka yerde olan insan, yaptığı işe ne kadar odaklanabilirdi ki!"
79 syf.
·1 günde·Beğendi·Puan vermedi
Kitap Filiz isimli bir öğrencinin azim dolu hikayesi ile başlayıp, İsmail'in öyküsü ile bitiyor. Ben okurken hem keyif aldım hem de duygulandım. Doğrusunu söylemek gerekirse böyle akıcı bir kitap beklemiyordum, bitirene kadar elimden bırakamadım.
Gülhan öğretmenin ilk kitabını başarılı buldum, kendisini tebrik ediyorum. Hocam yolunuz açık, ufkunuz geniş yazma isteğiniz daim olsun.
Kitap kapağı tasarımının bir çocuğun elinden olmasıyla ise gurur duydum.
Aslında çocuk kitabı ama yetişkinlerin de kesinlikle okuması gerektiğini düşünüyorum özellikle anne babaların :) Basit ve etkili anlatımıyla rehber olacak bir kitap mutlaka okuyun ve okutturun.

Yazarın biyografisi

Adı:
Gülhan Gültepe

Yazar istatistikleri

  • 2 okur okudu.
  • 1 okur okuyacak.