Güneş Tan

Güneş Tan

Yazar
6.8/10
25 Kişi
·
74
Okunma
·
7
Beğeni
·
2.151
Gösterim
Adı:
Güneş Tan
Unvan:
Bilinçaltı Dönüşüm ve Duygu Yönetim Uzmanı, Eğitmen ve Yazar
Güneş Tan Türkiye’nin ilk dönüşüm metodu uzmanlarındandır. Tan, aldığı onlarca eğitim, deneyim ve iç görüyle oluşturduğu “ARTT- Akaşik Kayıtları Dönüştürme Tekniği” sayesinde kader kodlarını dönüştürmenin yöntemini Kaderini Değiştir’de anlatıyor.
Mesela sinirli bir yapıya sahip bir insanla yapılan çalışmalar sonucunda , daha sakin ve dengede olduğunu hem kendisi , hem de çevresindeki insanlar fark eder.
Her şey akar...
Dışarı ve içeri...
Her şeyin gelgitleri var...
Her şey yükselir ve düşer...
Kaosun içindeki denge,
Dengenin içindeki kaos,
Yaşam...
Fiziksel ve psikolojik rahatsızlıkların , kısır döngülerin , tüm kaynaklarda kalıcı olarak olumluya dönüştürülmesine ve eski halinin silinmesine vesile olabilen,bir tekniktende öte yaşam tarzıdır.
ARTT ile kişinin sağlığını , düşüncesini , inancını , kişiliğini , hayatını ve hatta yaşam programını değiştirmek mümkün.
O kadar yuceltiyordum ki karşımdaki kişiyi , sonunda ona verdiğim aşırı değerden dolayı kendini benden ve her şeyden önemli hissediyordu , hatta üstünlük taslayip beni eziyor ve hiçe sayiyordu.
Yaşam tarzı olarak ,ARTT ile zihinsel ,bedensel temizlik, fiziksel destek için yoga yapıp, buna birde sağlıklı beslenmeyi eklediginizde ; mutlu sağlıklı kaliteli uzun bir yaşamınız olur .
Ben bunları yapıyor muyum ,evet!
Sonunda sadece üç şey önemli :
Ne kadar sevdiğin , ne kadar yumuşak yaşadığın ve senin olmayan şeyleri nasıl zarif bir şekilde biraktigin.
Buda
Aklın keşif yolunda bir etkisi yoktur. Bilinçte bir an bir atlama olduğunda , ister sezgi deyin buna ister başka bir şey , çözüm size gelir ve "neden " veya "nasıl" ,bilirsiniz.

Albert Einstein
184 syf.
·Beğendi·10/10
Kader dediğimiz aslında bizim yaşam programımız ...
Evrende tıpkı bir bilgisayar programı gibi işler ...
Bu müthiş gerçeği bize günümüzün bilim dünyası söylüyor.
Nasıl ki evren yazılımsal , bizim kaderimizde öyle yaşam programimizdaki tekrarin kaynağını buldugumuzda onu degistirmemiz mümkün hale gelir .
Evet kaderimizi değiştirebiliriz !...
Çok beğenerek okuduğum bir kitap bana çok şey kattı hayattan ve kişilerin yasanmisliklarindan bir sürü örnek bulabileceği bir kitap okumanızı kesinlikle tavsiye ediyorum.
184 syf.
·7/10
Yazarın aldığı eğitim ve uygulamalardan sonra kendi geliştirdiği “ARTT- Akaşik Kayıtları Dönüştürme Tekniği” tekniği kabaca anlattığı ve uygulamayı deneyimleyen insanların yorumlarının ve Güneş Tan'ın yorumlarının anlatıldığı bir kitap; ilk başlarda okurken keyif aldım fakat bir süre sonra bilimsel açıklamalar fazla geldi. Sanıyorum yazar, bütün bu bilimsel açıklamaları geliştirdiği tekniğin temeline dayandırmak için öyle bir yol izledi. Bu tarz kitaplara ilginiz var ise alıp okumanızda yarar var. Teknikleri denemedim ama neden olmasın. Hepimize bol kitaplı günler dilerim.
184 syf.
·Beğendi·10/10
http://birkitapbinyurek.blogspot.com.tr/...tan-dogan-novus.html

*KADERİNİ DEĞİŞTİR*GÜNEŞ TAN*
*DOĞAN NOVUS*

"Kader" dediğimiz aslında bizim yaşam programımız...Evren de tıpkı bir bilgisayar programı yazılımı gibi işler... Bu müthiş gerçeği bize günümüzün bilim dünyası söylüyor. Nasıl ki evren bir yazılımsa, bizim kaderimiz de öyle. Yaşam programımızdaki tekrarın kaynağını bulduğumuzda onu değiştirmemiz mümkün hale gelir! Evet, kaderimizi değiştirebiliriz!..

Hayata gelme amacımız kendimizi tanımak, anlamak ve öğrenmek. Başımıza gelen her olumsuz olay yükselmemiz için bize kendimizle ilgili iyileştirmemiz, geliştirmemiz gereken yönlerimizi göstermeye çalışır. Bu mesajları doğru okumayı öğrenemezsek kısırdöngü içinde tekrarlar devam eder... İyi şeylerin hep başkalarının başına geldiğini zanneder, hep "kurban" rolünü oynarız.Başarının sırrı, acı ve zevkin bizi kullanmasına izin vermemek, yaşamımızı "ÖZ"ümüz olarak yaşamak... Bunu yaparsak hayatımızın kontrolü bizim elimizde olur, yapmazsak hayat bizi kontrol eder!Güneş Tan Türkiye'nin ilk dönüşüm metodu uzmanlarındandır. Tan, aldığı onlarca eğitim, deneyim ve iç görüyle oluşturduğu "ARTT- Akaşik Kayıtları Dönüştürme Tekniği" sayesinde kader kodlarını dönüştürmenin yöntemini bu kitapta anlatıyor.
(Tanıtım Bülteninden)

KİTAP YORUMUM
Kitabın türü kişisel gelişim ama standart kişisel gelişim kitaplarını unutun. Yazar Türkiye'nin ilk dönüşüm metodu uzmanlarındandır. kitabında "ARTT-Akaşik Kayıtları Dönüştürme Tekniği" sayesinde kader kodlarının dönüştürmenin yöntemini anlatıyor.
Evde kendimizin uygulayabileceği basit teknikler de vermiş kitapta. kontsatre olabilmek için egzersizlerde mevcut. Ama tabi ki bizi aşan durumlarda kesinlikle uzmana başvurmamız gerektiği anlatılıyor.
Kendisinin GÜNEŞ TAN/ARTT facebook sayfasın da bizlerin anlayabileceği şekilde videoları ve dönüşümden sonra hayatlarını anlatan danışanların videoları bulunmaktadır. linki ise ;
https://www.facebook.com/gunestanartt/?fref=ts

İnsan ilk başta hadi canım böyle şey olur mu diyor ama ben parapsikolojiye inanan ve kişisel gelişimin gerekliliğine inanan birisi olarak güzel teknikler ya da bilgilerini kitap yapıp, video ya da insanlara hangi araçlar etkin ise bizlere ulaştıran bu güzel insanlara şahsen minnettarım.
Zaten kitabı okuyunca sizde inanacaksınız. Hele yazarımızın bizzat kendi yaşadığı "cennetin dokunuşu" adını verdiği deneyim müthişti. en güzel taraf
ı da fazla zaman dilimi gerektirmeden dönüşüm yaşanması. Bazı kişilerin 1 seans ile bile düzeldiği örnekler ile anlatılmış. En çok bu tekniği deneyerek danışanlarının örnekleri müthişti.
Değerli yazarım Güneş TAN'a eserini benimle buluşturduğu için çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. Yolumuz bir gün mutlaka kesişeceğine inandığım, yüreğine yüzünü görmeden inandığım, koşulsuz sevgiyi destekleyen kalbine inandığım nadir insanlardan birisi. Yıllardır tanıyor gibiyim. İyi ki varsınız.

DUYGU SONGÜL KAHRAMAN
184 syf.
·4/10
Kitabın başlangıç sayfalarındaki bilgi kısımları değişik ve Türkiyedeki çoğu kişisel gelişim kitabında görülmeyen farklı bilgiler veriyor. Bu bilgiler açısından güzel kitap. Fakat başlangıç kısmından sonra sürekli teknik için seansa gitmemiz gerektiği, tek başına yapılamayacağı anlatılıyor ve bu sayfalarca tekrarlanıyor. Özetle kitapta temel olarak sadece tekniğin tanıtımı ve reklamı var. Kitabı okurken uygulayabileceğimiz teknikler açısından herhangi bir yardım yok.
184 syf.
·27 günde·Beğendi·5/10
Bilimsel açıklamaların yer aldığı sayfalar okunmalı güzel bilgiler yer alıyor.Bazı sayfalarda ütopyada gezindiğimi hissettim.Düşünce gücüne inanıyorum olumlu düşünmemiz gerektiğine inanıyorum ama artt olayı beni pek sarmadı.Tek kelime ile inceleyecek olursam Değişik bir eser

Yazarın biyografisi

Adı:
Güneş Tan
Unvan:
Bilinçaltı Dönüşüm ve Duygu Yönetim Uzmanı, Eğitmen ve Yazar
Güneş Tan Türkiye’nin ilk dönüşüm metodu uzmanlarındandır. Tan, aldığı onlarca eğitim, deneyim ve iç görüyle oluşturduğu “ARTT- Akaşik Kayıtları Dönüştürme Tekniği” sayesinde kader kodlarını dönüştürmenin yöntemini Kaderini Değiştir’de anlatıyor.

Yazar istatistikleri

  • 7 okur beğendi.
  • 74 okur okudu.
  • 6 okur okuyor.
  • 43 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.