Gürkan Narin

Gürkan Narin

Yazar
8.0/10
6 Kişi
·
6
Okunma
·
0
Beğeni
·
4
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
208 syf.
·Beğendi·8/10
Öncelikle kitabı elime aldım önce bir arka kapağını okumak istedim şöyle diyordu: ...damalı yüzeyleri evinizde bulundurmayın, çünkü onlar başka dünyada ki varlıklar için geçiş kapılarıdır... gözümün ucuyla üzerine bastığım salonumun halısıyla bir gözgöze geldim
Anlayacağınız benim için pek sevimli başlamadı kitap ancak yazarın asıl mesajı bu değildi. Kısaca kitabın konusundan ve kitaptan yapabileceğiniz çıkarımdan bahsedeceğim

Küçük Ali bir ilginçlik sezdiği yerde muska bulur. Çocuk olduğu için muskalara yapmaya karar verdiği o talihsiz olay sonrası artık cinler peşine takılmıştır.
Olaylar öyle bir hal almıştır ki, artık Ali onların varlığını kabul etmiş ve öyle yaşamaya devam ediyordur. Ancak çevresi bu cinler yüzünden zarar görmeye başlamıştı...
Çokça duyduğumuz öteki dünya varlıkları, bambaşka detaylarla bu satırlarda karşımızdaydı.

Yazarımız, belli oranda gerçek olayları konu alsa da amacı okuyanı cinlerden korkutmak değil, aksine onları yok saymanın, alaya vurmanın çok daha yararımıza olacağını söylüyor.
Benim için farklı bir kitaptı. Yazarın kalemini sevdim, sizin de bu tarz olaylara ilginiz varsa bir şans verebilirsiniz bence
208 syf.
·Beğendi·9/10
Korku ile aranız nasıldır? Umarım iyidir. Korku canı taze tutar derler.
:
Ezoterik dünyanın varlığı, maddeötesi varlıklar ilginizi çeker mi? Bu konularda araştırmalar yapan, okuyanlar varsa, arada sırada olsa can tazeliği iyidir korku yiğidin kamçısıdır diyen babayiğitler varsa ilginizi çekecek bir kitap bırakıyorum.
:
yazarımız @ggurkannarin kendi deneyimlerini, başına gelen musallatları, doğaüstü birazda kurgulayarak farklı bir dünyanın kapılarını kah güldüren kah düşündüren karakteri ile aralıyor. Cinler, musallatlar, araflar, alemler.
:
Bilmediğimiz dünyaların, bilmediğimiz geçitleri ile bir maceralar bütününü bazı güldürücü ama çokça ensenizde hafif rüzgarlar estiren olaylar yaşanmış gerçek kesitlerden olusuyor.
:
Ahh Bedruh ahh R.I.P Bedruh. Sen şu dünyaya gel bir kere sonra.. Sonrası bizcd malum ama siz okurken dikkat edin yine de.
:
Ankara'da bir üniversitenin bir yurdunda kurguladığı olay neticesinde anlatilan fiziki tasvirlerden anladigim olayin Hacettepe'nin Beytepe Kampusu sanip triplere girmis Allah korumus resmen bizi diye az daha mezunlari galeyana getiriyordum ki mekani farkli kaydettigini aciklayan yazarimizin aslinda baska bir okulda olayin gerceklestigini aciklamasiyla ortalik duruldu.
208 syf.
·Beğendi·10/10
#katılbize #yorum


Dikkat bu kitap yazarımızın yaşamış olduğu gerçekleri kişi isimleri değiştirilerek yazılmıştır...

Ali daha çocuk yaşta tanışır bu gerçekler ile evinde pek kullanılmayan misafir odasında, misafir gelecekken annesine yardım ettiği bir gün çini vazoyu devirir. İçinden ise iki muska çıkar ve bunları çiğner. İşte her şey o zaman başlar...
Birden hayatı değişir. Bilmediği varlıklar onu ziyarete başlar.
Anne ve babası gittiği bir gün ise arkadaşlarını çağırır. Onlarda astral seyahate çıkmayı önerir ve ortam hazırlarlar. Ali 'nin hayatı ise astral seyahat Sırasında kurallara uymamak ile daha da değişir.
Melekler, cinler, şeytanlar, periler, ağaçlar, bitkiler onların sesini duysanız, suretlerini görseniz, insanların gerçek yüzlerini görseniz ne yaparsınız?
Eminim neee çok korkarım dersiniz.
Ama kitapta korkmamak gerektiğini, uzaklaştırmak için yollar gösterdiğini göreceksiniz...
Ali çoğu yerde espirili bir dille onları ti ye alıyor...
Onların amacı Ali yi kendilerine katabilmektir. "KATIL BİZE" derler. Kitaba da ismini veren cümle...
Cinler nasıl insanlara musallat olur?
Musallat olduğu nasıl anlaşılır?
Yazarımız bölüm bölüm başına gelenleri yani yaşadıklarını kaleme almış.
Rüyalar arası paralel aleme de geçişde yapabilmiş. Ama kimseye söylememek kaydı ile diye de eklemiş. Biz yazılanı okuduktan sonra hala devam ediyor mu doğrusu merak ettim...
Okurken biraz tedirgin olmanız çok normal.
Banyodan uzak durmak, yatarken yorganın altına girmek, geceleri aynalara bakamak istemeyebilirsiniz...
Ben kitabı gündüz okudum. Bu tarz kitapları gündüz okuyorum...
208 syf.
·7/10
Korku kitapları okumayı sevenler buraya. Kitabı bir solukta merak ederek okuyorsunuz. Kitaptaki karakterin yaşadıklarının gerçek olması çok fazla dikkatimi çekip merak uyandırdı.
۰
Kitabımız toplam 73 bölümden oluşmaktadır. Aslında yazar bunu tiye alan bir dille anlatmış zira cinlerin ifritlerin kötü varlıkların kötülüklerden negatif enerjiden beslendiklerini vurgulamakta.
۰
Kitapta Ali karakterinin çocukluğundan üniversite yıllarına kadar başına gelenleri okuyoruz. Kitabın içerisinde büyülerden cinlerden metafizik alemlerden şeytanlardan İfritlerden astral seyahatten bahsetmektedir.
۰
Kitapta sevmediğim tek nokta ben çok fazla bu tarz kitap okuyup film izledim bundan dolayı bana yaşananlar aynıymış gibi geldi. Ben daha fazla detay bekledim kitaptan.
Korku kitapları sevenler için farklı bi deneyim olacaktır.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 6 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 2 okur okuyacak.