Hakan Taşkıran

Hakan Taşkıran

Tasarımcı
9.7/10
3 Kişi
·
3
Okunma
·
0
Beğeni
·
18
Gösterim
Adı:
Hakan Taşkıran
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
248 syf.
Film tadında bir kitap. Satır aralarında yazarımızın ne kadar donanımlı bir insan olduğu net bir şekilde hissediliyor. Yazarımız hayatın gerçeklerini hiç acımadan çat diye suratınıza vurmaktan çekinmiyor. Kitabın ortasında insana "Nasıl yani?" dedirten bir dönüm noktası ile olaylar giderek hız kazanıyor ve kitap son derece tatmin edici bir şekilde final yapıyor.
Okuma tarzımın çok dışında bir kitap olmasına karşın yazarın sürükleyici anlatımı ile hikaye ilk sayfalardan itibaren beni içine çekmeyi ve kendini merak ettirmeyi başardı. Kitabın kapağını kapattığımda okumak için harcadığım zamanın karşılığını aldığımı hissettim.
Yazarımızın henüz ilk kitabı olmasına karşın son derece tatmin ediciydi. Ayrıca Türkiye'de bir ilk olarak yazarımız bu kitap için bir şarkı yapmış ve kendi sesiyle bu şarkıya can vermiştir. Kitabın başındaki kare koddan şarkıya ulaşabiliyorsunuz. (Youtube'da yazarımızın adıyla arama yaparak da ulaşabilirsiniz). Yazarımızın buğulu sesinin katkısı ile şarkı da tam film müziği tadında olmuş.
Yaşanmış hikayelerden ve gerçek hayattan esinlenilmiş, bir solukta okunabilecek bir kitap arayanlara tavsiyemdir.

Yazarın biyografisi

Adı:
Hakan Taşkıran

Yazar istatistikleri

  • 3 okur okudu.
  • 1 okur okuyacak.