Giriş Yap

Hal Elrod

Yazar
8.3
82 Kişi
Unvan
Yazar
Doğum
Camarillo, Kaliforniya, ABD, 30 Mayıs 1979
Yaşamı
Hal Elrod, Amerikalı bir yazar, en çok satan The Miracle Morning'in yazarı. 30 Mayıs 1979'da Camarillo, California'da doğdu.

İncelemeler

Tümünü Gör
184 syf.
·
12 günde
·
Beğendi
·
Puan vermedi
Uluslararası Çok Satan bir kitap. Okuması kolay ve ince. Herkesin uygulasa kesinlikle hayatım değişti diyebileceği bir olguyu (erken kalkmak ve disiplinli olmak) anlatıyor. İçinde ayrıca bu anlamda güzel teknikler var. Tavsiye olunur. :)
Reklam
184 syf.
·
8/10 puan
Uluslararası çok satanlar listesine giren Sabah Mucizesini hayata yeniden başlamak isteyenlere ve hedefe giden yolda motivasyon eksiği olanlara tavsiye ederim. Yazar geçirdiği trafik kazası sonucu 11 kemiği kırılıp 6 dakika ölü kalmıştır. Buna rağmen yılmamış hedeflerine odaklanmış ve olağanüstü bir şekilde maraton koşucusu olmuştur. Bu yönüyle bizlere yaşadığı bir olumsuzluktan ders çıkarmamız gerektiğini gösteriyor. Hayatta ne kadar zorluk olursa olsun gideceğimiz yolda emin adımlarla ilerlemeliyiz. Normalde kişişel gelişim türünde kitap okumayı tercih etmeyen biri olarak bu kitap sayesinde ön yargılarım da yıkılmış oldu. Çeviri olmasına rağmen dili bölümler ilerledikçe akıcı hâle geliyor. Başta okurken biraz sıkılabilirsiniz ama bu sizi okumaktan vazgeçirmesin. Sabah mucizesi adından da anlaşıldığı gibi sabahları erken uyanarak hayatımızda neler değişir buna cevap arıyor. Okudukça kendimizden parçalar bulacağımız kitapta yapbozun parçalarını tüm bölümleri okuduğumuzda tamamlayacağız. Sessiz kalmak, kendini dinlemek ve ifade etmek, spor yapmak, aklınızdakileri maddeleştirmek hayata bir iz bırakmak ve dikkatli okumalar mı yapmak istiyorsunuz hadi derhal çevirelim sayfaları. Gerektiğinde notlar alalım gerektiğinde tartışalım bir şekilde kendimizi kitaba bırakıp o yönde sürüklenelim. Haydi okumaya!
·
184 syf.
·
26 günde
·
6/10 puan
Yorumlar üzerine okumak için o kadar heyecanlandım ki fakat okuyup sayfa değiştirdikçe nasıl yani bu muydu kafasıyla devam ettim. Okuduğum o kadar psikoloji kitabı arasından bu kitaba yapabileceğim tek yorum 'fazla sıradan' olacak sanırım. Hayatıma entegre edebileceğim birkaç şey oldu, onun dışında bir youtube kişisel gelişim ya da günlük rutin videosu izliyor gibi hissettirdi bana.
Reklam
2
4
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.47