Halis Mutlu

Halis Mutlu

Yazar
8.0/10
2 Kişi
·
1
Okunma
·
0
Beğeni
·
9
Gösterim
Adı:
Halis Mutlu
Unvan:
Gazeteci, Basın Danışmanı ve Yazar
"Ey Müslüman!.. Neyi unuttuğunun, neye sırt döndüğünün, neden bihaber olduğunun, nerede kaybolduğunun farkında mısın? Sen, senin olana sahip çıkmazsan, senden olmayan senin olanı istila eder." (Kudüs bizimdir!)
Bilinmelidir ki yenilginin, teslimiyetin fitilini düşmanın diliyle konuşmak ateşler. Kavram ve tanımlamalarda üstünlük kimdeyse istediğine ulaşmada o bir adım öndedir.
Halis Mutlu
Sayfa 30 - Ravza Yayınlari
Kudüslü Müslümanlar yıllardır en ağır şartlarda dahi Mescid-i Aksa ve Kudüs için ölmekten yorulmazken, sen Kudüs ve Mescid-i Aksa için her gün bırak ölmeyi, söz söylemekten, sohbet halkası kurmaktan, yazmaktan, yürümekten yoruluyorsan imanını sorgula; çünkü Kudüs imkan değil iman meselesidir..
Kudüs özgür değilse, Yemen ölüyorsa, Suriye dağılmışsa, Arakan sahipsizse, Afrika emperyalistlerin cirit tarlasına dönmüşse, Doğu Türkistan kan ağlıyorsa tek suçlu Müslümanlardır. "Nasıl olur, kafirin hiç mi suçu yok?" diyenlere: Kafirin suçu kafir olmasıdır. Tıynetinin gereği neyse onu yapıyor yani kafir imanının gereğini yapıyor.

Peki; ya sen!.. Sen ey Müslüman, imanının gereğini yapabiliyor musun?
Kudüs'e sahip çıkmak imani gerekliliktir. Herkes imanının gerektirdiğini imanının kuvvetince yapıyor.
Yazara henüz inceleme eklenmedi.

Yazarın biyografisi

Adı:
Halis Mutlu
Unvan:
Gazeteci, Basın Danışmanı ve Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur okudu.
  • 1 okur okuyacak.