Hüseyin Ergül

Hüseyin Ergül

Yazar
3.7/10
11 Kişi
·
49
Okunma
·
0
Beğeni
·
186
Gösterim
Adı:
Hüseyin Ergül
Unvan:
Yazar
Dargınlık duygusu büyüyebilir; ruhta (bilinçte) birike birike, öyle bir gerginlik yaratır ki; en küçük bir belli veya belirsiz sebeple ve birdenbire patlayarak hiddet, şiddet, zulüm ve gaddarlık halini alabilir.
İnsan; hemen her adımda ve her işte düşünen, duyan, iradesini kullanan ve biraz da içgüdüsel eğilimleriyle hareket eden bir varlık olarak görünür.
"İnsana, eleştirileceğine inandığı seçkin bir topluluk karşısında, adını dahi sorsalar; belki onu da tereddütsüz söyleyemez!"
Yeryüzünü hızla saran hissiz, soğuk ve naylon kokan, adı gelişme olan fırtınanın payımıza düşen ağır bedeli, korku ve boşluk kültürüdür.
Sürekli mutluysan, bir süre sonra mutluluk anlamını yitirir. Gece, gündüz kadar gereklidir. Acı, üzüntü dolu günler, mutluluk, sevinç dolu günler kadar vazgeçilmezdir. İşte bu gerçeği kavramak bilinçlenmektir. Yaşamın ritmidir bu.
313 syf.
·42 günde·Puan vermedi
Şiddetle tavsiye ederim aile olmayı düşünenler için rehber niteliğinde
Çocukların analizini yapmaya baya yardımcı oluyor... Her anne ve babaya gerekli bir kitap
313 syf.
·10/10
Psikologların, psikolojik danışmanların, ebeveynlerin, öğretmenlerin kısacası çocuklarla temasta olabilecek herkesin okuması gereken rehber niteliğinde bir kitap. Bir psikolojik danışman adayı olarak bana çok şey kattı.
105 syf.
·2/10
Okumanıza gerek yok. Az çok okuma kültürünüz varsa ve yetişkin bir yaştaysanız gerçekten zaman kaybı. Bu kitaptan feyzlenecek yaş aralığı 10-15 olabilir. O yüzden zamanınızı boşa harcamayın.
105 syf.
·2 günde·2/10
Psikoloji serisi etiketi vurularak satılan bir kişisel gelişim kitabı. okuduğum kişisel gelişim kitaplarından en kötüsü diyebilirim. Canı sıkılan, azıcık boş vakti lan herkes, bu kitap ayarında bir şey yazabilir.
105 syf.
·1/10
Başladığım kitabı yarım bırakamıyorum. Bu yüzden kitabı okumaya devam ettim ve bitirdim. Yetişkin bir bireye bu kitabı okumasını tavsiye etmiyorum.

Yazarın biyografisi

Adı:
Hüseyin Ergül
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 49 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 24 okur okuyacak.
  • 3 okur yarım bıraktı.