Irene Adler

Irene Adler

Yazar
8.9/10
42 Kişi
·
110
Okunma
·
1
Beğeni
·
738
Gösterim
"Rastlantı mı?! Rastlantı nedir biliyor musun? Gerçeği bulmakla uğraşmamak için tembel bir zihnin uydurduğu bahanedir!"
"O zaman en iyi tahminle sen katili görmüşsün demektir Irene."
Bir an nefes alamadım. Sherlock'un gözleri iki karanlık gölge gibiydi.
"Ve o da üçümüzü gördü," diye karamsar bir tavırla bitirdi sözlerini.
"Bana bakin, küçük köpeginizi ya da oyuncaginizi kaybetiyseniz gelmeniz gereken yer burasi degil." "Kaybetmeyi göze aldigimiz tek sey sabir!" diye karsilik verdi Lüpen.
192 syf.
·Beğendi·10/10
Irane Paris'e geri dönüyor. Arkadaşlarının Süpriz gelişiyle macera başlıyor Arsen Lüpen 3 gündür ortalıklarda olmaması sonucunda arkadaşları Sherlock ve Irane onu aramaya koyuluyor Arsen Lüpen Kayıp kuzenini bulmak için maceraya atılıyorlar. Kuzenini aradığı macera pahalıya patlıyor. Ve İkinci cenaze kalkıyor. İlk kez atıldıkları bir macera üzüntüyle bitiyor. Gerçekten Ben bu kitabı soluk soluğa okudum. Bence Serinin en güzel kitaplarından birisiydi. Herkese tavsiye ediyorum
204 syf.
·Beğendi·7/10
İlk kitabı güzel olsada ikinci kiabı pek güzel değildi.kitapbın anlatım dili de pek iyi değildi ama ilk kitap daha iyidi.zaten ikinci kitabı pek beğenmediğim için yarıda bıraktım.
204 syf.
·Beğendi·9/10
Kitap akıcı bir şekilde ilerliyor ayrıca oldukça da sürükleyici. Ben çok beğendim.
Aslen çocuklar için yazılmış olsa da hoşuma gittiği gibi serinin geri kalanını da şöyle bir araştırmaya niyetlendiğimi belirtmeliyim..
Berk Tan
Berk Tan Sherlock, Lüpen ve Ben 3 - Gizemli Kırmızı Gül'ü inceledi.
200 syf.
·6 günde·Beğendi·10/10
Serinin 3. kitabında Sherlock, Lüpen ve Irene arkadaşlarının yine bir cinayeti, Nasıl çözdüğünü soluk almadan okuyacağınızı düşündüğüm bir kitap. Bence serinin en güzel kitaplarından birisiydi. Herkesin okumasını tavsiye ediyorum
206 syf.
·21 günde·Beğendi·9/10
Irene,Sherlock Holmes ve Arsen Lüpen birbirinden hiç ayrılmayan üçlü yeni bir maceraya Irene'nin yeni taşındıkları Evreuxdaki evinin salıncağında bulduğu gizemli bir notla başlıyor. Önceki kitaplar gibi bu kitabıda herkese okumasını tavsiye ediyorum.
196 syf.
·20 günde·Beğendi·9/10
Ayrılmaz üç arkadaş. Yeni gizemli bir maceraya "Davos" ta atılıyorlar. Gerçek annesini görmek için Davosa gelen Irane. Otelde kaldığı akşam Alp'lerin ardında yanıp sönen ışıkları görmesiyle macera başlıyor.
204 syf.
·Beğendi·10/10
cocuk kitabina benzese de 7 den 70'e herkes okuyabilir bence. maceralardan maceraya atlamak isteyenler bu kitabi sevebilir .bitmek bilmeyen arkadasliklari uzun sürecek bir seruveni de tetikliyor . 3 arkadas ve yasanan maceralar okunmali tavsiye ediyorum..

Yazarın biyografisi

Adı:
Irene Adler
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 110 okur okudu.
  • 3 okur okuyor.
  • 27 okur okuyacak.
  • 4 okur yarım bıraktı.