Jacques Seguela

Jacques Seguela

Yazar
8.2/10
5 Kişi
·
20
Okunma
·
0
Beğeni
·
732
Gösterim
Adı:
Jacques Seguela
Unvan:
Fransız Reklamcı
Doğum:
Paris, Fransa, 23 Şubat 1934
Cumhurbaşkanlığının ve reklamcılığın ortak yönü, ikisinin de ne tahsil ne diploma istemesidir. Her yol reklamcılığa çıkar. Kanıtı, benim reklamcılığa botanikten geçmiş olmamdır.
Mao, "kapitalistler öylesine para delisidirler ki, bize bir gün onları asacağımız urganı bile satarlar." derken haklıydı.
Kadınlara hiçbir zaman hem güzelsiniz hem de akıllısınız denmez. Üstelik akıllıların pek de çirkin olmadığı ya da güzellerin aptal olmadığı durumlarda bile.
wybie
wybie, Anneme Reklamcı Olduğumu Söylemeyin...O Beni Bir Genelevde Piyanist Sanıyor!'u inceledi.
@wybie·29 Eyl 2016·Kitabı okudu·9 günde·Beğendi·9/10
Kitaplarımın arasında bulduğum bir kitap. İsmi çekici geldi ve okumaya başladım. Gerçekten keyifli bir anlatımı var. Üstelik her olayın gerçek olması olayları daha da komik yapıyor. Seguela reklamcı olduğu kadar iyi de bir yazar. Kaybedişlerini bile kendince güzelleştirerek yazmış. Ben çok sevdim, okumak isteyen olursa tavsiye ederim.
Pazarlama ve raklamcılık ile ilgilenen herkesin okuması gereken kitaplardan biri. Yazar, kendi kariyerinden yaşadığı önemli olayları okuyucuya aktarırken, star haline gelmiş figürlerin genel özelliklerini okuyuculara bir yol haritası şeklinde sunuyor..

Yazarın biyografisi

Adı:
Jacques Seguela
Unvan:
Fransız Reklamcı
Doğum:
Paris, Fransa, 23 Şubat 1934

Yazar istatistikleri

  • 20 okur okudu.
  • 26 okur okuyacak.