Jacques Seguela

Jacques Seguela

Yazar
7.7/10
11 Kişi
·
47
Okunma
·
0
Beğeni
·
878
Gösterim
Adı:
Jacques Seguela
Unvan:
Fransız Reklamcı
Doğum:
Paris, Fransa, 23 Şubat 1934
insan yaşamında mihenk taşları vardır, bunlar aynı zamanda insanın kendine çeki düzen verdiği kavşaklardır. kilisedeki ilk tören, ilk kadın, ilk iş, ilk çocuk bizim dümen kırmalarımızın ilk adımlarıdır.
Cumhurbaşkanlığının ve reklamcılığın ortak yönü, ikisinin de ne tahsil ne diploma istemesidir. Her yol reklamcılığa çıkar. Kanıtı, benim reklamcılığa botanikten geçmiş olmamdır.
başarısızlık kanser gibidir, yaşamaya devam etmek istiyorsan zamanında ameliyat olman gerekir. bir işten kurtulmanın yolu, hafifletici nedenlere yaslanmayıp kendini suçlu ilan etmekten geçer
Zeytin YesiLZeytin
Zeytin YesiLZeytin Anneme Reklamcı Olduğumu Söylemeyin...O Beni Bir Genelevde Piyanist Sanıyor!'u inceledi.
225 syf.
·7/10
Bir dönem atılmayı düşündüğüm sektör olan "reklamcılık" ilintili olduğundan okuduğum, okuduğum dönemde keyif aldığımı hatırladığım kitap.Kitaplikta gözüme ilişince paylaşmadan geçemedim.
wybie
wybie Anneme Reklamcı Olduğumu Söylemeyin...O Beni Bir Genelevde Piyanist Sanıyor!'u inceledi.
238 syf.
·9 günde·Beğendi·9/10
Kitaplarımın arasında bulduğum bir kitap. İsmi çekici geldi ve okumaya başladım. Gerçekten keyifli bir anlatımı var. Üstelik her olayın gerçek olması olayları daha da komik yapıyor. Seguela reklamcı olduğu kadar iyi de bir yazar. Kaybedişlerini bile kendince güzelleştirerek yazmış. Ben çok sevdim, okumak isteyen olursa tavsiye ederim.
Mervenur
Mervenur Anneme Reklamcı Olduğumu Söylemeyin...O Beni Bir Genelevde Piyanist Sanıyor!'u inceledi.
296 syf.
·Puan vermedi
Kitap Fransa'da yaygınlaşan reklâmcılık sektörünü anlatıyor. 1970'lerde cok hızlı olduğunu reklamcılığın cok hizli yayildigini ve içinde cok defa basarizlikla sonuclanan reklamcilik kariyerini keyifli aktarıyor. Kitap cok eski ve stoklarda bulunmuyor.
209 syf.
·Puan vermedi
Pazarlama ve raklamcılık ile ilgilenen herkesin okuması gereken kitaplardan biri. Yazar, kendi kariyerinden yaşadığı önemli olayları okuyucuya aktarırken, star haline gelmiş figürlerin genel özelliklerini okuyuculara bir yol haritası şeklinde sunuyor..

Yazarın biyografisi

Adı:
Jacques Seguela
Unvan:
Fransız Reklamcı
Doğum:
Paris, Fransa, 23 Şubat 1934

Yazar istatistikleri

  • 47 okur okudu.
  • 44 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.