Jan Burke

Jan Burke

Yazar
7.4/10
8 Kişi
·
10
Okunma
·
2
Beğeni
·
494
Gösterim
Adı:
Jan Burke
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
Houston, Teksas, ABD, 1 Ağustos 1953
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
509 syf.
·4 günde·Beğendi·6/10
Kitaba polisiye sever biri olarak heyecanla başladım. Edgar Allan Poe ödülünü almış ve bir çok güzel yorum karşısında kayıtsız kalamamıştım. Ama umduğumu bulamadım açıkçası. Inanılmaz imla hataları vardı, punto küçük ve sayfa sayısı oldukça fazla..

Kitabın başında o kadar çok isim vardı ki bazen "bu hangisiydi yaa" demekten alamadım kendimi. Okurken artık bitsin bu kitap dediğim yerler oldu, tam heyecanlanıyor iste hikaye şimdi başlıyor derken bir baktım ki konu çok hızlı bir şekilde bitirilmiş.. bazen de gereğinden fazla ayrıntıya girilmiş.

Her şeye rağmen Irene karakterini çok sevdim. Kesinlikle okunmayacak bir kitap değil ama biraz sabır gerekiyor bitirebilmek adına.
509 syf.
·11 günde·7/10
Kısacası kitap, serisinin 7. kitabı. Ama öncesini okumadım diye endişelenmenize gerek yok. Tek başına rahatlıkla okunabilir. Konu ve kurgu bir kaç detay dışında iyi. Yalnız çeviri ve redaksiyonda sıkıntı büyük. Olaylar heyecan kazandığı sırada kopukluklarla karşılaştığım için akıcı ilerlemedi. Yayınevi bu konuyla ilgileneceklerini söyledi, o yüzden 2. basımını beklemenizi öneririm.

http://angelssbooks.blogspot.com.tr/...es-by-jan-burke.html
509 syf.
·Beğendi·10/10
#limosyayinlari çiçeği burnunda bir yayınevi.. 'Kemikler' gördüğüm ilk günden beri konusuyla ilgimi çeken bir kitaptı.. Müthişti. . Ana karakter Kelly ile empati kuracak kadar akıcı ve sanki olay anında ordaymışsınız gibi gerçekçi... @limosyayinları bu kitabıyla bence iyi bir başlangıç yapmış. Bazı sayfaları okurken gerildim... Bir solukta okudum..(Tabii ki çeviride ve yazımda ufak bir aksaklıklar var ama rahatsız edecek kadar değil). Puanım 5/5
509 syf.
·7 günde·8/10
Güzel kurgulanmış bir seri katil romanı. Film için de güzel bir senaryo olabileceğini düşündüm okurken. Bununla birlikte çok etkilendiğimi, okuduğum en iyi romanlardan biri olduğunu da söyleyemeyeceğim.

Yazarın biyografisi

Adı:
Jan Burke
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
Houston, Teksas, ABD, 1 Ağustos 1953

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 10 okur okudu.
  • 9 okur okuyacak.