Jason Fabok

Jason Fabok

YazarÇizer
7.3/10
14 Kişi
·
32
Okunma
·
0
Beğeni
·
40
Gösterim
Adı:
Jason Fabok
Unvan:
Kanadalı İlüstratör
Doğum:
Ontario, Kanada, 14 Nisan 1985
160 syf.
·1 günde·Beğendi
Suicide Squad, namı diyar intihar timi ..(ismi ağır ağır okuyun, burada Game of Thrones müziği giriyor) .Çizgi roman, yine aynı isme sahip filmden türemiştir, çizgi romanı okumam diyenler, filmi izlemenizi tavsiye ederim.

Halk dilinde aksiyon, ben dilinde dram. Neden?
Çünkü: Bu -bizim indimizde meşhur ama yerel halkın bihaber olduğu- intihar timi normal insanların beceremeyeceği zırzavat işleri yaptırmak için kuruldu. Drama işte burada başlıyor; düşün ki sen suçlusun, 3 müebbetin var (bu ne demekse) içine bir micro bomba yerleştiriyorlar ve “Görevi gerçekleştir.”diyorlar. Görev ölümcül, reddetmek de ölümcül. (Belki bilmek istersin, ölmen umurlarında değil.) Aslında sana mecburlar ama soluğunu ellerinde tuttukları için sen onlara mecbursun!
Ve savunuları şu: “Sevdiklerimizin güven içerisinde uyuyabilmeleri için.. zor kararlar vermek zorundayız.”
Düşünsenize birileri sizi azılı düşman olarak biliyor ama siz canınızı berbat bir uzaktan kumandaya takmış, onları koruyorsunuz. Ve siz hala azılı düşmansızın. Tabi ki ödülünüz var: Müebbetten 10 yıl düşünce kaç kalıyor?

Ve kahramanlarımızın hayat hikayeleri..
Burası ayrı bir dram. Kısaca; insanlar durup dururken kendini maskelemiyor ve psikologlar da sorunu çözmek için boşuna çocukluğa inmiyor..
200 syf.
·2 günde·5/10
Serinin bana göre açık ara en kötü cildiydi. Önceki kitaplarda hep güzel akan bir hikaye vardı ancak bu kitapta her şey bir karışıktı. Sayamadım, 10 farklı grup vardı heralde, hepsi birbirine dalmış... Kim ne için savaşıyor anlamak mümkün değil. Sevmedim. Keşke 7. cilt biraz daha farklı kurulanıp gereksiz uzatmak yerine orda bitseymis. Cok gereksiz ve basarisiz bir cilt olmuş bu.
176 syf.
·1 günde·10/10
İnternette bulduğum bir çizgiroman sitesinden merak ettiğim çizgiromanları okumaya başladım gerçekten keyifliydi. Hem merakımı gideriyorum hem de her çizgiromanı satın almak zorunda kalmıyorum.

Yazarın biyografisi

Adı:
Jason Fabok
Unvan:
Kanadalı İlüstratör
Doğum:
Ontario, Kanada, 14 Nisan 1985

Yazar istatistikleri

  • 32 okur okudu.
  • 20 okur okuyacak.