Giriş Yap

Jim Starlin

Yazar
8.3
139 Kişi
Tam adı
James P. Starlin
Unvan
ABD'li Çizer
Doğum
Detroit, Michigan, ABD, 9 Ekim 1949
Yaşamı
James P. Starlin (9 Ekim 1949 doğumlu) Amerikalı çizgi roman sanatçısı ve yazarıdır.

İncelemeler

Tümünü Gör
256 syf.
·
9/10 puan
Eğlenceli
Bundan 4 yıl önce aldım. O zamanlar 50 lira falandı. Ayrıca okurken de çok eğlenmiştim. Ama çizim kalitesi 80lerden kalma. Tabii bu benim için sorun değil. Okurken eğlendim sıkılmadım.
Reklam
248 syf.
·
8/10 puan
Wow
İlk cilt ne kadar güzelse, ikinci cilt de bir o kadar muhteşem.Zaten Infinity serileri çok güzel.Gerekli Şeyler sağ olsun, Türkçe versiyonu da okuyabildik.Çok çok güzeldi.Haydi hemen başlayın :)
Infinity Crusade Cilt 2
8.1/10 · 15 okunma
248 syf.
·
4 günde
·
9/10 puan
Kendi kötü yanınız size savaş açsa nasıl olurdu?
Serinin 4. ve son kitabında Adam Warlock'un kötü ve dişil yanı olan Goddess nihayete ulaşmak için tüm çabalarını ortaya koymuştur. Marvel evreninin yarısını müridi yapan Goddess'ın unuttuğu tek bir şey vardı. Kendi gerçek yanı olan Adam onu daha iyi tanıyordu. Tek eksiği ertelemesi ve üzerine çok düşünmesidir. Biz insanların da en büyük hatası hep bir şeyleri ertelemek değil midir? Sürekli yaparım fikriyle hiçbir şey ortaya koyduğumuz yok sanki sonsuz yaşama sahibiz gibi yaşıyoruz. Seride Thanos'un yüce cesareti olmasa belki de Goddess kazanmış ve tüm evreni istediği gibi yok etmiş olacaktı. Thanos'u boşuna sevmiyoruz. O ileri görüşlü ve karşısındakinden her daim bir adım önde olandır. Çünkü tek güvendiği kişi içindeki karanlık ve kendisidir. Goddess alt edilir. Evren kurtulur fakat yaşanan trajedi ve zayıf bağlar çok ortadadır. Süper kahraman bile olsan temelinde çoğu insandı. İnançları onları ölüme sürüklemeye ramak bırakmıştı.
Infinity Crusade Cilt 2
8.1/10 · 15 okunma
Reklam
2
4
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42