Joanne Baker

Joanne Baker

Yazar
8.6/10
20 Kişi
·
53
Okunma
·
1
Beğeni
·
158
Gösterim
Adı:
Joanne Baker
Unvan:
Yazar
"O küçük, sevimli, mavi bezelyenin Dünya oluşu beni aniden çok sarstı. Başparmağımı kaldırıp bir gözümü kapadım. Başparmağım Dünya'yı örttü. Kendimi bir dev gibi hissetmedim. Çok, çok küçük hissettim."
*Neil Armstrong
“Güneşimiz galaksimizdeki 100 milyar yıldızdan biridir. Galaksimiz de evrendeki milyarlarca galaksiden biridir. Böyle muazzam bir enginlikte tek canlılar olduğumuzu düşünmek çok cüretkarca olurdu.”
Carl Sagan
"Buzlu dondurma mı mutlak sıfırda saklamayı sevdiğim için, Kelvin'i çoğu Amerikalıdan daha sık kullanmayı tercih ediyorum.Fark ettim ki, moleküller kıpırdadı mı tatlıların lezzeti gidiyor."
Chuck Klosterman
208 syf.
·Puan vermedi
Bilmemiz gereken 50 fizik fikri oldukça anlaşılır bir dille aktarılmış.Ünlü bilim adamları yaşam hikayesi, sözlerinin içerdiği bir kitap.Tüm dünya da bir milyondan fazla satılan kitaplar arasında.
208 syf.
·Beğendi·10/10
Fiziğin neredeyse bütün ilgilerini içerem ve küçük açıklamalı şablonlarla genel ve yeterli bilgiler içermekte. Fiziğe-modern fiziğe ilgili kişilerin okumaları bilgi haznelerinin yararlarına olacaktır
Melisa
Melisa Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Fizik Fikri'yi inceledi.
208 syf.
Hiç fizik bilmeyen bir insan bile zevkle okuyabilir.Oldukça akıcıydı.Sadece ilgilenenlere değil her konuda genel kültür edinmek isteyenlere uygun bir kitap.

Yazarın biyografisi

Adı:
Joanne Baker
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 53 okur okudu.
  • 14 okur okuyor.
  • 76 okur okuyacak.
  • 3 okur yarım bıraktı.