Jude Currivan

Jude Currivan

Yazar
0.0/10
0 Kişi
·
3
Okunma
·
1
Beğeni
·
31
Gösterim
Adı:
Jude Currivan
Unvan:
Yazar
Görelilikle ilgili anlayışları, hızlanan cisimleri de kapsayacak şekilde genelleştiren ve ivme ile kütle çekim etkilerinin özdeş olduğunu kavrayan Einstein, enerji-maddenin uzay-zamanı dinamik bir şekilde nasıl eğrilttiğini ortaya çıkararak bir devrime daha öncülük etmiştir.
Kuantum fizikçileri zaman hakkında konuşmaktan hoşlanmazlar çünkü mikroskobik düzeyde fizik yasaları zamana duyarsızdır; zamanda ileri gitmekte olan kuantum ölçeğindeki bir süreç, zaman tersine döndürülmüş gibi olsa da (neredeyse daima) aynı şekilde davranır.
Güneş, Ay'dan dört yüz kat büyüktür, tam olarak dört yüz kat daha uzaktır. Güneş Sistemi'ne özgü bu sıra dışı örtüşme tam tutulmaları sağlayan şeydir.
Failleri tarafından çoğunlukla kabul edilmemesine veya bahane uydurulmasına rağmen servet arttıkça empati ve merhamet duyguları azalırken yetki duygusunun, bencil davranışların, amaçlarına ulaşma yolunda yalancılık ve aldatma vakalarının arttığını gösterdiler.
Tufts Üniversitesi'den Michael Levin ile meslektaşları Planarya yassı solucanın sadece kafasını yenileyebilmekle kalmayıp yenilediklerinde kafaları kopmadan önce bildikleri enformasyonu da hatırladıklarını gösterdiler.
Yazara henüz inceleme eklenmedi.

Yazarın biyografisi

Adı:
Jude Currivan
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 3 okur okudu.
  • 13 okur okuyacak.