Kate Williams

Kate Williams

Yazar
3.5/10
2 Kişi
·
2
Okunma
·
1
Beğeni
·
220
Gösterim
Adı:
Kate Williams
Unvan:
Yazar
Doğum:
30 Kasım 1974
Çok az insanın içinde olan karanlık taraf hakkında hiçbir fikri yoktu. Zaten içlerinde karanlık tarafı bulduran insanlar diğerlerinin iyiliğini istemezler yalnızca onları yok etmek isterlerdi. Ama ben öyle değildim.
Ama benim karanlık bir tarafım vardı, acımasız bir tarafım. Diğerlerinin korktuğu, onlara yanlış gelen işleri yapabilirdim.
372 syf.
·2 günde·Beğendi·6/10
Dikkat spoiler içerir.
1840'lı yıllarda Londra'da bir adam fakir kesimden kızları bıçaklayarak öldürmeye başlar. Basın ona Karga Adam lakabını takar. Catherine Sorgeuil de kardeşinin ölümüne sebep olduktan sonra psikolojik tedavi gören ve dayısı ile yaşayan bir kızdır. Dayısı onu Constantine Janisser adında bir genç ile baş göz etmek istemektedir. Bay Kent adında eksantrik bir komşusu, Grace adında sapık bir hizmetçisi vardır. Cinayetlerin arkası kesilmez. Catherine de Karga Adam ile ilgili notlar tutmaya başlar. Ancak birileri peşindedir. Bayan Grey ve Grace de kaybolur. Acaba katil kimdir ve bu cinayetleri neden işlemiştir? Catherine bu işten sağ salim kurtulabilecek midir? Çocukluğunda yaşadıklarının neden kaynaklandığını öğrenebilecek midir? İdare eder diyebileceğim bir roman.

Yazarın biyografisi

Adı:
Kate Williams
Unvan:
Yazar
Doğum:
30 Kasım 1974

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 2 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 3 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.