Giriş Yap

Katie McGarry

Yazar
7.4
72 Kişi
Unvan
Yazar

İncelemeler

Tümünü Gör
416 syf.
Lise romanlarına bayılırım ve bu kitabı da çok severek, bitmemesini isteyerek okudum. Noah ve Echo iki lise öğrencisi. İkisinin de sorunları var ve bir nevi bu yüzden bir araya geliyorlar. Biz de bu süreçte ikilinin yaşadıklarını okuyoruz. Echo okulun popüler kızıydı ve hatırlayamadığı bir gece yüzünden tamamen dışlanmıştı. Noah ise bir gecede hem ailesini hem kardeşlerini hem de hayat enerjisini kaybetmişti. İki karakterin sorunlarını çözmelerini okurken aynı zamanda aşklarına da tanık olduk. Birbirlerinde yaralarını saran bu iki gencin romanını ben çok tatlı buldum. İyi okumalar herkese.
Reklam
416 syf.
·
Beğendi
·
7/10 puan
Iki yaralı kalp. Birbirlerinin yaralarını sarabilecekler mi? Roman güzel bir gençlik romanı. Dram yönü daha ağır basıyor. Iki karakterinde kendince sorunları var ama tabiki final mutlu son.Iyi okumalar...
416 syf.
·
1 günde
·
7/10 puan
Pushing The Limits Serisi 1. Kitap
Seri 5 kitap ve 3 ara kitaptan oluşuyor. Sadece ilk iki kitabın çevirisi var. İlk kitap Echo ve Noah hakkındaydı. Ben ikiliyi sevdim. Bir gençlik romanıydı. İkisi aynı okuldalar ve aynı kişiden terapi alıyorlar. Kitapta yan karakterleri sevmedim. Sanırım sadece Jacob, Tyler ve Isıah'i sevdim. İkinci kitabın baş karakteri Beth'i de sevmediğim için o kitabı okumayacağım. Okurken keyif aldım, aynı zamanda merak ettim. Dört dörtlük değildi ama güzeldi. İyi okumalar.
Reklam
2
4
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42