1000Kitap Logosu
Kim John Payne

Kim John Payne

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
8.3
44 Kişi
127
Okunma
9
Beğeni
435
Gösterim
Unvan
Yazar
Yaşamı
Yaklaşık otuz yıldır Waldorf eğitim hareketi kapsamında dünyanın birçok yerinde rehberlik, danışmanlık ve öğretmenlik yapan Kim John Payne ailelere evde ve okulda yaşanan sosyal ve psikolojik sorunlar konusunda yardımcı oluyor.Dikkat bozukluklarının ilaçsız tedavisiyle ilgili bir araştırmanın direktörlüğünü yapıyor. İki çocuk babası olan Kim John Payne New York’ta yaşıyor.
288 syf.
·
Beğendi
·
9/10 puan
Hayatımı sadeleştirmeme çok büyük katkısı olan bir kitap oldu. Yazarın anlatımı örnekleri o kadar hayatımızın içinden ki kendinizi bulamamanızın imkanı yok. Okurken uygulamaya da geçerseniz sizin için çok faydalı bir kitap olacağını düşünüyorum
Daha Sade Bir Hayat
Okuyacaklarıma Ekle
6
...“Günümüz dünyası artık daha hızlı, daha yoğun… Hayatın temposu, çok fazla eşya, çok fazla seçenek ve çok az zaman nedeniyle hiper hızlı bir duruma gelmişken, çocuklar bunun baskısını hissediyorlar. Endişeleniyor, sorunlar yaşıyor, hatta davranış bozuklukları gösteriyorlar. Daha Sade Bir Hayat bu durumdaki çocuklara yardım etmek için ebeveynlere hayatı sadeleştirmeyi öneriyor; daha az endişelenmeyi ve daha fazla keyif almayı öğretiyor.”
Daha Sade Bir Hayat
Okuyacaklarıma Ekle
5