Lale Tayla

Lale Tayla

Çevirmen
7.4/10
15 Kişi
·
28
Okunma
·
0
Beğeni
·
4
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
224 syf.
·6 günde·Beğendi·9/10
Bir hedefiniz varsa eğer ulaşmak için çabalamanız ve 'şöyle yaparım, böyle yaparım' vari söylemleri kesmeniz gerektiğini en güzel, en eğlenceli şekilde anlatan bir kitap. İçerisinde kısa kısa anektodların da yer alması kitabı daha da etkili hale getirmiş bence. Motivasyon verme amacıyla yazılan kitap, kesinlikle amacına ulaşıyor. Çünkü okurken ya da okuduktan sonra içinizde harekete geçmek için bir kıpırtı duyuyorsunuz. Hedefinize ulaşmak için o kıpırtıyı dinlerseniz, işte o zaman en mutlu insanlar kategorisine rahatlıkla girebilirsiniz.
144 syf.
·2 günde·5/10
ABD'de yayınlanan The Tonight Show ve The Late, Late Show programlarında görev alan yazarın kitabı, depresyondayken nasıl davranılması gerektiği, depresyonun nasıl daha da derinleştirileceğinden bahsediyor. Açıkçası, zevk alarak okuyamadım. "Sizi Bekliyorduk" isimli giriş kısmı ilgimi çekmiş, bunun üzerine satın almıştım. Bir gençlik kitabıymış. Bol resimli, az sayfalı ve az yazılı bir kitap. Yazarın bazı yaklaşımları ilginç ve komik olsa da bana göre içindeki bilgiyi hak etmeyecek de bir fiyatı var. Evet, çok iyi bir cildi var. Keşke "iyi" kitapların da böyle ciltleri olsa. Evet, renkli ve baskı kalitesi iyi ama işte, içeriği tatmin etmedi. Bu arada, yazar depresyon ve onun getirdikleriyle dalga geçiyor aslında. Bu kitap, hani şu, bir şeyi yapmanızı söyleyen ama aslında onu yapmamanızı öneren kitaplardan.
224 syf.
·2 günde·Beğendi·5/10
Bilinen kişisel gelişim kitaplarından oldukça farklı bir formata sahip. Sayfaların arasında küçük not alınacak alanlar, testler, resimler ve hatta karikatürleri ile kolayca okunabilecek eğlenceli kitap bu alana ilgili olan okurlara etki edebilecek bir güce sahip...
144 syf.
·1 günde·1/10
Depresyona girme,depresyonda iken neler yapılmalı ve karşılaştırmalar var amaiçi bomboş bir kitap.Bu kitap icin zamanınızı harcamayın.Çizimler iyi ama içi boş bir kitap olarak alınmaya deger,okunmaya değer bulmadım.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 28 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 25 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.