Lauren Layne

Lauren Layne

Yazar
3.0/10
1 Kişi
·
2
Okunma
·
1
Beğeni
·
85
Gösterim
Adı:
Lauren Layne
Unvan:
Roman Yazarı
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
218 syf.
·9 günde·3/10
Tamamen eğlenceli, basit bir chicklit okuma umuduyla başladığım kitabın baş ağrısına sebep olabileceğini kim tahmin ederdi?

Çok uzun bir yorum yapmayacağım ama gerçekten bu kitabın saçmalıkları akla zarardı. Ortada zaten bir konu yok. Zengin, dünyayı pembe gözlükleriyle izleyen bir kızımız ve dişiyle tırnağıyla kazıyarak avukat olmuş bir adam var. Aralarında bir kimya oluşuyor, başta nefret gibi hissetseler de hoooop aşık olmuşlar. Bunlar hiç sorun değil, beklentim buydu zaten. Kafamı dağıtmak için okumuştum. Ama kitabın bu kısmından sonra zaten boş olan kadın karakterimiz bir de akılsız, hadsiz, anlamsız şeyler yapıp söylemeye başlıyor. Olaylar öyle abes gelişiyor ki kıza araba çarpıp kör olsa ve fakir kalsa, adam ona bakmayı kabul ettiği için evlenseler bile bence daha bir gideri olurmuş. Adama sırf işini yaptığı, profesyonel olduğu ve çalışmayı sevdiği için etmediği hakaret kalmadığı yetmezmiş gibi özür diletip ayağına da getirdi, helali hoş olsun. O noktaya kadar adamı adam sanmıştım ama kuyruğunu kıstırmış köpek misal süründüğünü görünce dedim ki Büşra çekil aradan, tencere ve kapağın o eşsiz uyumu karşında.

Olur da okumak isterseniz kendinizi bunlara hazırlayın. Mantıklı şeyler, normal insan tepkileri falan okumayı seviyorsanız şayet bu kitap size yaramaz.

Yazarın biyografisi

Adı:
Lauren Layne
Unvan:
Roman Yazarı

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 2 okur okudu.
  • 5 okur okuyacak.