Mark Lowery

Mark Lowery

Yazar
9.2/10
25 Kişi
·
49
Okunma
·
0
Beğeni
·
72
Gösterim
Adı:
Mark Lowery
Unvan:
Yazar
Tek kelimeyle harika görünüyorlardı ama aynı zamanda komikti de; Çünkü lizard, bunları yapmasını bekleyeceğiz dünyadaki son kişiydi. Bu bana insanların görünüşüne göre yargılamamak gerektiğini gösterdi.
“Yarın döndükten sonra annemle daha çok konuşmayı aklımın bir köşesine not ettim. İnsanları size verilmiş bir hak olarak görmemeliydiniz.”
Merilayn
Merilayn Canım Kardeşim - Evden 677 Kilometre Uzakta'yı inceledi.
264 syf.
·4 günde·7/10
Bu kitaba başladığımda açıkçası umduğumu bulamayacağımı düşünmüştüm. Sade ve akıcı bir kitap olduğu için okuması kolaydı ve belirli bir kısma kadar okuduğumda tavsiye etmeyeceğim kitaplar arasına girmişti ta ki gezinin amacının ortaya çıkmasına kadar. Bu kısımdan sonra kitabı çok çabuk bitirdim çünkü sonunu öğrenmek istedim ve ilgimi çekti. Kitabın arkasında "iyiliğin ve kaybın fevkalede öyküsü." Yazıyor, bu cümle kitapla birlikte anlam kazandı.
pınar
pınar Canım Kardeşim - Evden 677 Kilometre Uzakta'yı inceledi.
264 syf.
·9/10
Martin ve Charlie’nin yol maceralarına ortak olurken çok sevimli bir kitapla karşı karşıya kaldığıma emindim. Çok akıcı ve hoş bir kitaptı. Okuduğum her sayfada tatlılıklarına karşılık yüzümde oluşan bir gülümseme vardı ta ki son 50 sayfaya kadar.
Son sayfalarda hikayenin modu değişti ve ben gözyaşlarımı tutamadım. Kitap çok güzeldi.

Eğer içinizi yumuşacık yapacak ve biraz da ağlayacağınız bir kitap istiyorsanız Canım Kardeşim’e bir şans verin derim ^^
Fatma Koçak
Fatma Koçak Canım Kardeşim - Evden 677 Kilometre Uzakta'yı inceledi.
@terapikitap·15 Eki 2018·Kitabı okumadı
Canım kardeşim hepsinden önce eğlenceli bir kitap.Ben bazen bu tarz kitaplar okumayı da özlüyorum.Arka kapağı okuduğumda özel bir çocuktan bahsediyordu.Ancak kitabın içinde bu özel çocuğa pek rastlayamadım.Charlie den daha detaylı bahsedilebilirdi.Sanki bir yerlerde anlatılmış ve ben orayı atlamışım hissi verdi bu durum bana.Ama kitabın sonu efsaneydi diyorum ipucu vermiyorum.
264 syf.
·31 günde·Beğendi·Puan vermedi
Kitabın arkasında yazıyor ya hani ‘ hem eğlenceli hem de yüreğimizi sızlatacak’ diye, işte sızlattı. Canım kardeşim Okumanızı tavsiye ederim, olaylar kendiliğinden akıyor.
264 syf.
·Beğendi·8/10
Elime kargo kitap olarak geldi yani birisi okuma zinciri başlatıyor ve herkes sevdiği arkadaşına kitap bittikten sonra kargoluyor.
Gönderen arkadaşımın yaşı itibariyle neden bir çocuk kitabi seçtiğini düşündüm ve biraz canım sıkıldı açıkçası başta çünkü nezaketen okumam gerektiğini düşünmüştüm. Kitaba başladım Amerikanvari bir dil şaşırtmadı akıcı ama bazı mantıksal hatalarla kitabi okurken en önemli şey olan duygudan bağımsız okuduğumu fark ettim . Kendimi kitaba daldırıp önyargılardan sıyrılınca hem her şey yerine oturdu hem de gecenin üçünde bitirdigim bu kitap için ağladım.
Çok ağladım hem de okuyun okutturun .
264 syf.
·8 günde·10/10
Bir kitap bu kadar tatlı sıcak ilerlerken sonunun hiç böyle olmasını ummuyordum. Göz yaşlarıma engel olamadım son 50 sayfasında. Gerçekten harikaydı.
264 syf.
·2 günde·Puan vermedi
Kitabı ilk aldığımda okumaya değer bir derinliği olduğunu düşünmedim doğrusu fakat son 50 sayfasında bunun yersiz bir ön yargı olduğunu anladım. Hikayesi çok sağlam okuyumaya değer bir kitap.

Yazarın biyografisi

Adı:
Mark Lowery
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 49 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 26 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.