Matt Kuhn

Matt Kuhn

Yazar
8.3/10
30 Kişi
·
63
Okunma
·
0
Beğeni
·
446
Gösterim
Adı:
Matt Kuhn
Unvan:
Amerikalı Oyuncu, Yazar
Kankalar şehir dışında veya miktarı aşırı yüksek olmadığı sürece , birbirlerinin kefaletini her zaman önemlidirler.
Hatunların önemli bulduğu günler
Kendi yaş günü
İlk randevunun yıldönümü
Evlilik yıldönümü
Çocukların yaş günleri
149 syf.
·Beğendi·10/10
Kitap çok eğlenceli gelecek. Ben de kafa dağıtmak için aldım zaten. Kankalığın kökenine indiğimizde yazarımız bizlere bayağı gülünç (onlara göre tabi ama bize de komik geliyor yalan yok) kısımlar vermiş. Tanrı ve Musa kankamız demesi, Habil ve Kabil’in kankalık kanununu bozduğu ve beraber takılıp manita avlayamadıkları, Spartalı ve Truvalı kankaların Helen isimli hatun için birbirine düştüğü gibi olaylar, tamamen komik bir dille ve eğlence amaçlı yazılmış. Bize doğru veya yanlış gelebilir, zihinlerimiz kabul etmeyebilir ama komikse komiktir, bunu da değiştiremeyiz. :)
Kanunları sıralamak da oldukça iyi olmuş. Aslında bende liste oluşturup hızlı resim verecektim biraz da hazırlamıştım ama sonra sildim. Okuyup gülmeniz için böylesi daha iyi olurdu. :)
Bazı güldüğüm noktalarda (alıntı yapmaya çekindim yalan olmasın) hızlı resim ekleyerek buraya bıraktım. Buradan bakabilirsiniz.
https://i.hizliresim.com/D7ZYQl.png
https://i.hizliresim.com/2JAO70.png
Kitabın sonu da güzel aslında. Seviyorum bu adamı cidden. En azından seyretmeseniz de ‘How İ Met Your Mother’ dizisini duymuşsunuzdur. Barney Stinson’u da bilmemek ayıp. Kendisine güldüğüm gibi kitabında da sıkça güldüm ve gülümsedim. Kendisine bu eser için teşekkür etmek gerek. Gene ne ara bitti bilmiyorum. Artık zamanı geliyor, şöyle bir tarih kitabına da giriş yapabilirim her an.
Şaka bir yana adam o kadar rahat ki, daha kitabı okumadan şöyle bir yazı görürsünüz; Bu kitabın satılması, taşınması, kopyalanması, dağıtılması, OKUNMASI yasaktır diye. Adam sayfa 144’de Ek X kısmında aynen şunu yazıyor bakın: Kar etmeyi amaçlayan bir kanka, Kanka Kanunu’nu yayımlayabilir.
Eh fazla söze gerek yok. Herkese keyifli okumalar şimdiden. Kitabın ülkemizde satışını göremediğim için PDF olarak isteyen arkadaşlar varsa gönderebilirim. Bende PDF okudum. Kitapyurdu, DR gibi sitelerde göremediğim için söylüyorum bunu. İsteyen varsa da iletişime geçsin yardımcı oluruz kankalar. :D :D
Kendinize iyi bakın, mutlu günler..
141 syf.
·Beğendi·9/10
Sadece HoW ı met your mother dizisinden dolayı okudum:) kitap resmen Barney Stinson ve Matt Khun ağzıyla yazılmış komik ve değişik eğlenceli metotlar bululan bir kitap.
Ben sahafta denk geldim para bile vermedim denilenbilir bazen sahaflar size ufak sürprizler yapar

Yazarın biyografisi

Adı:
Matt Kuhn
Unvan:
Amerikalı Oyuncu, Yazar

Yazar istatistikleri

  • 63 okur okudu.
  • 9 okur okuyor.
  • 188 okur okuyacak.