Michael Poore

Michael Poore

Yazar
7.0/10
8 Kişi
·
10
Okunma
·
0
Beğeni
·
32
Gösterim
Adı:
Michael Poore
Unvan:
Yazar
Biz hamster'lar gibi değiliz. Onlar yalnız yaşar. Üstelik birbirlerinden hoşlanmazlar. Biz daha çok kurtlar gibiyiz. Kurtlar ayrı kalıp tekrar bir araya geldiklerinde hoplayıp sıçrayarak birbirlerini yalar, sevinçten delirirler.
Her yaşam sana bir şeyler öğretir. Öğrenip büyüyebilmen ve sonunda kusursuzluğa ulaşman için fırsatlar sunar. Bunun için binlerce hayat yaşaman gerekebilir.
... annenin ölmesi, yoksulluk ve tehlike içinde yaşamak, şeker hastası olmak, çöplerinin içine rakunların dalması gibi acı veren şeyler. 'Yaşamak' dedikleri böyle bir şey.
408 syf.
·15 günde·8/10
"Süper kahramanlar bazen sıradan insanlardır ve onlardan milyonlarcası şu anda klavyelerinde bir şeyler yazıyor."
• •
Kitapta ebedi yaşama ulaşmak için on bin defa reenkarne olmuş Milo'nun hikayesini anlatıyor. Her yaşamında hedefine ilerlemek için türlü türlü zorluklarla baş ediyor ve biz okuyucular bu sayede farklı dünyalar tanıyoruz.
Okuduğum en ilginç kitaptı diyebilirim, Milo'nun yaşadıklarından çok beni yaşadığı hayatlar etkiledi. Çok farklıydı, her şey olağanüstü denilecek kadar korkunç ve iyiydi. Düşünün insanlar artık dünya da değil, diğer gezegenlerde yaşıyorlar ve hiç biri şuanda yaşadığımız dünya gibi değil. Daha kötü.
Bu tarz gerçeği yansıtan kitaplar beni çok etkiliyor, her okuduğumda acaba ilerde bizi böyle bir yaşam mı bekliyor demekten kendimi alamıyorum ve moralim bozuluyor
Velhasıl, şu sıcak günlerde kafanızı dağıtacak ve sizin başka bir boyuta geçmenizi sağlayacak bir kitap arıyorsanız öneririm
408 syf.
·10/10
Herkese merhaba evet bugün sizlere  Reenkarnasyon Blues kitabının yorumuyla geldim. Akıcı ve merak uyandıracak bir konusu var. Yazar kitabı acayip bir şekilde güzel kurgulamış Özellikle de ölme ve tekrar dirilme yerinde. Bazı yerleri aşırı komik ve eğlenceliydi. Bir hayatında ölüp diğer hayatına başlayan ve bunu neredeyse bin  defa yaşayan aynı zamanda ölümün kendisine aşık olan Milo'nun hikayesini okuyoruz Milo ölüm diğer ismi Suzie  ile güzel bir hayat yaşayıp ve onun yanında olmak istediği için kusursuz bir hayat yaşaması gerektiğini düşünüyor ve her  hayatında hep huzursuz  hayat sürmeye çalışıyor ve elbette şanssızlıklar onunla oluyor. Güzel ve eğlenceli anlatım biçimi ile kitaba kendinizi kaptırıp gidiyorsunuz ve nasıl bittiğini anlamıyorsunuz bile kesinlikle okuyun derim bu arada bu kitabında kapağı çok güzel olmuş. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Sevgiyle, kitapla kalın.

Yazarın biyografisi

Adı:
Michael Poore
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 10 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 29 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.