Mine Sargın

Mine Sargın

Yazar
5.5/10
2 Kişi
·
3
Okunma
·
1
Beğeni
·
52
Gösterim
272 syf.
·1 günde·Puan vermedi
Romantik aşk tarzında bir kitap yorumuyla sizlerleyim.
Özlediğim tarzda kitap okumak müthiş iyi geldi bana Akıcı bir anlatımı olan, sürükleyici ve içinde gizemler barındıran hatta aksiyonu da olan bir kitaptı. Korgusu klasikti, ama güzeldi. İmla hataları da maalesef vardı ama rahatsız edici değildi.
Spoi içerir...
Deniz, bir gün hastaneye yeni gelen Başhekim Kerem ile karşılaşınca hayatı tepetaklak oldu. Kavga ile başlayan ilişkileri, bir ayrılıp bir barışmaları ile devam etti. Deniz, yetiştirme yurdunda yetişmiş bir doktor, güzel, hırçın, başarılı ve merhametli. Kerem de feleğin darbesini yemiş, yakışıklı doktorumuz. Kitapta Deniz ile Kerem'in aşkı dışında Zeynep ve Can'ın aşkını ve Esra ile Semih'in ilişkisini de okuyoruz. Yazarın olayları bu saydığım karakterlerin ağzından ayrı ayrı anlatması çok hoşuma gitti. Esra'ya üzüldüm
Kitap 272 sayfa ama bu kadar olay ve kişinin ilişkisi bence anlatılırken daha uzun olabilirdi. Yani olaylar kısa kısa geçilmisti. Daha detaylı olsa çok daha güzel olurdu. Bir de, her bir karakterin başına olaylar geldi. Bir bitmedi dedim bazen okurken ve yanlış anlamalar, ilişkide kendilerini ifade edememelerine çok sinir oldum ya.. Boşu boşuna gereksiz ayrılıklar yaşadılar. Keşke dinlemeyi öğrenseydiler dedim çoğu yerde Neyse efendim yazarımızın kalemini sevdim inanıyorum çok güzel yerlere gelecek. Bundan sonra ki kitaplarının çok daha iyi olacağına inanıyorum. Sadece kalemini birazcık daha geliştirmesi gerek diye düşünüyorum.
Keyifli okumalar diliyorum
Kitapla kalın arkadaşlar
272 syf.
·1/10
Tam anlamı ile klişeden ibaret olan aşırı derece mantık ve imla hatasının bulunduğu bir kitap zaman kaybı.


Bitmesi için devam ettikçe olmayan Sabrımın kıyılarında gezdiğim bir kitap oldu.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 3 okur okudu.
  • 3 okur okuyacak.