Murat Sarıcık

Murat Sarıcık

Yazar
8.1/10
8 Kişi
·
31
Okunma
·
0
Beğeni
·
108
Gösterim
Adı:
Murat Sarıcık
Unvan:
Türk Yazar, Prof. Dr.
Aslında gururları da Allah'a kul olmalarını,e mirlerini dinlemelerini, manevi huzurunda durmalarını ve önünde büyük bir Sultan'a secde eder gibi secde etmelerini engelliyordu. Ayrıca enaniyetleri ,kendilerini ,hevalarını ,hulmlarını/ düşünce ve zihniyetlerini ilahlaştırmıştı. Kendilerini dinlemek ve kendilerine itaat etmek varken ;Allah'a kulak vermek ve O'na itaat zor geliyor olmalıydı
Mikro ırkçılık demek olan kabilecilik,zalimken ve mazlumken kabileden olana yardım:"Asabiyet-i Cahiliye".
Allah ölüm anı gelenin ruhunu alır ;dönmeyecek olanı da uykuda ölümün benzerine mazhar etmektedir .Uyanan kendisinden alınan geri verildiği için uyandığı gibi, ölen de kendisinden alınan geri verilince dirilecektir. Binlerce ampul bir düğmeyle ve bir anda yakılır ve bir nevi hayata mazhar olur .Aynen bunun gibi ,tüm cesetlere de bir anda ruh üflenebilir .Elektrikte bu kanunu koyan Allah ;ruhları geri vermede de benzerini uygulayabilir.
Bir problemi çözenler ve aynı doğru sonuca varanlar, yolları farklı da olsa birbirlerine kuvvet verirler. Çözmeyenler için, bir yanlışta birleşmek mümkün değildir. Her çözümsüzlüğün sebebi farklı olabilecektir.
Allah ölenin ölüm zamanı gelince ,ölmeyenin de uykusunda canlarını( ruhunu )alır da, ölümüne hükmettiği canı alır, ötekini muayyen bir vakte kadar bırakır .Mutlaka bunda düşünen bir topluluk için ibretler vardır.
Yazara henüz inceleme eklenmedi.

Yazarın biyografisi

Adı:
Murat Sarıcık
Unvan:
Türk Yazar, Prof. Dr.

Yazar istatistikleri

  • 31 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 3 okur okuyacak.