Nurcan Şen

Nurcan Şen

Yazar
9.6/10
5 Kişi
·
9
Okunma
·
3
Beğeni
·
96
Gösterim
Adı:
Nurcan Şen
Unvan:
Yazar
216 syf.
·8 günde·Beğendi·9/10
Kitap; sade ve akıcı bir dille yazılmış ve oldukça sürükleyici. Bir sonraki sayfada ne olacağını merak edip, sayfaları çevirdiğinizde kitap bitiyor. Savaşçı kadınların Amazonların hikayesi. Güzel bir kitap.
216 syf.
Amazon kadınlarını anlatan, masal tadında bir kitap. Kadınların tek başlarına ne kadar büyük işler başarabileceğine bir kez daha emin oldum. Fazla spoi vermek istemiyorum. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
216 syf.
·1 günde·Beğendi·10/10
#KitapYorumu
#NurcanŞen
#DüşlerÜlkesi

Ayyy o kadar keyif alarak okudum ki anlatamam.Bitsin istemedim ama her şeyin bir sonu olduğu gibi bu kitapta bitti.Sınavlardan dolayı yavaş okusam da asla bırakmıyorum okumayı.Nurcan hocam çok güzel bir emek vermiş.Yüreğinize sağlık.Kısa bir özetine gelirsek:
Tatlı mı tatlı Meyveş Nine anlattığı hikâyelerle,efsanelerle biliniyor.Yağız ve Naz da bu fırsatı kaçırmayıp bu hikâyelerden birini dinlemeye başlıyorlar.Meyveş Nine bir zamanlar yaşadıkları düşünülen Amazon savaşçı kadınları anlatıyor.Ne kadınlar ama...
Kimseden korkuları yok,kendilerine yanlış yapanı anında yok ediyorlar.Alımlı,güzel ama bir o kadar da vahşiler.Aralarına kesinlikle erkek almıyorlar ki alirlarsa da çalıştırmak için alıyorlar.Ormanda kimsenin bilmediği,bilse bile girmeye cesaret edemediği yerde yaşıyorlar.Birgün yaşadıkları yerde başlarına bir felaket gelir.Ama bunu tabiki anlatmayacağımmmm 🤗🤣
Merak edenler okuyup öğrenecek devamını.Hayde ben kaçtım hayırlı geceler 🤣🤗
216 syf.
·Beğendi·9/10
Amazon kadınlarını konu alan bir kitap. Kendilerine ait dünyalarında hiç erkek olmadan yaşayan ve hayatta kalmak için savaş veren, erkekleri sadece çocuk sahibi olmak için kullanan ve onun dışında erkeklerle hiç bir araya gelmeyen kadınların hikayesi. Güçlü, azimli, kararlı ve hayatta kalmak için her şeyi göze alan ve birbirlerini koruyup kollayan güçlü kadınları anlatan güzel bir kitap.

Yazarın biyografisi

Adı:
Nurcan Şen
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 3 okur beğendi.
  • 9 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 7 okur okuyacak.