1000Kitap Logosu
Okan Onur
Okan Onur
Okan Onur

Okan Onur

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
8.9
7 Kişi
11
Okunma
0
Beğeni
76
Gösterim
Unvan
Yazar
Doğum
Devrek Zonguldak, 1980
Yaşamı
1980 yılında Devrek'te doğdu. Evli ve bir çocuk babasıdır. İlk, orta ve lise eğitiminden sonra İşletme Fakültesini dereceyle bitirdi. Askerliğini Malatya'da yedek subay olarak tamamladı. İleri seviyede ingilizce biliyor. 7 enstrüman çalıyor. 20 deneme, birçok tiyatro metni ve Vasiyet adında bir kitap yazdı.
H.
Kalbimdeki Adam'ı inceledi.
181 syf.
Bir vesileyle Okan Onur ile tanıştım ve sonra da kitabıyla.. Kitap güzel fakat okunması gereken yaşı fazlaca geçmişim.. Kitapta yazım yanlışı yok denecek kadar az ve oldukça sade bir dille kaleme alınmış fakat bilinen şeylerin tekrarlanması insanı yoruyor. Atatürk hakkında öğrendiğim birkaç bilgi bu kitabı okuduğuma değdiğini hissettirdi.. Kitabın sonunda kaynakça belirtilmesi bilgilerin doğruluğunu kanıtlar bir nitelik taşıyordu fakat kitabın derleme olduğunu da ortaya koyuyordu.. Eğer Atatürk'ü kısmen okumak istiyorsanız okuyun..
Kalbimdeki Adam
7.0/10
· 2 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
1
45
326 syf.
·
2 günde
·
Beğendi
·
Puan vermedi
Çok severek okuduğum bir kitap oldu. Mustafa Kemal'in anne ve babasının çocukluk yıllarından başlayan bir kitap. Imla hataları olsa da yavaş yavaş düzelteceğini umuyorum. Kitap Vasiyet 1. Bölümün Sonu denilerek bitirilmiş. Devamı gelecek diye düşünüyorum ve merakla bekliyorum.
Vasiyet
9.2/10
· 9 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
6
Serap dmrkndk
Vasiyet'i inceledi.
326 syf.
·
Beğendi
·
10/10 puan
Bu özel günde bu kitabı okumak ayrı bir önem arz etmekte benim için . Yazarımız kitabında Atatürk'ün yakın çevresi ve ailesi hakkında daha detaylı bilgiler barındırıyor. İçerik ve anlatımı geniş bir kaynakçası olan kitap bilmediğimiz daha önce duymadığımız gerçekleri sunuyor. 1871_1915 yıllarıni konu alan kitap Atatürk'ün bu biyografik romanı birinci kitap ve devamı olacak. Ben sabırsızlıkla bekliyorum inşallah. Tavsiye ederim. Kitapla kalın
Vasiyet
9.2/10
· 9 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
15