Omar Rivabella

Omar Rivabella

Yazar
8.8/10
12 Kişi
·
24
Okunma
·
2
Beğeni
·
607
Gösterim
Adı:
Omar Rivabella
Unvan:
Yazar
Kağıdı dikkatle açtım.İçinde "Sabır ve Cesaret sözcükleri yazılıydı.Dünya bana o kadar güzel geldi ki,mutluluktan ağlamaya başladım.Yazıyı yüzlerce kez yine okudum.
Seni anlıyorum. Bir gün ölmek istiyorsun, ertesi gün yaşamak. Bu herkes için geçerlidir. Ama, eninde sonunda, yaşamak arzusunun, tekrar ediyorum, daima daha güçlü bir dürtü olduğunu anlayacaksın.
Kendi gözyaşlarımı yudumlayarak içmek için ağlama düşüncesi geldi aklıma,ama ağlayamayacak kadar mutluydum. Sanki,içinde bulunduğum anlamsız duruma boyun eğdikçe acılarım da diniyordu...
144 syf.
·Puan vermedi
Kâğıtta yazan sabır ve cesaret...

Evet bu iki kelime ayakta tuttu onu defalarca okudu,güzel anlatımıyla yüreğimize ince ince işlenen bir kitap,soluksuz okuyabileceğiniz, tabi yüreğiniz dayanacaksa buyrun okuyun..
144 syf.
·1 günde·Beğendi·10/10
Okuduğunuz her satırda ürperti yaşayacağınız, masum insanların ne tür işkencelere maruz kaldığını en iyi şekilde anlatan ve anlatışında hayran bırakan ve gerçekten başarılı ve sürükleyici bir kitap. not: Etkisinde kaldım.
144 syf.
·Beğendi·9/10
Her sayfasına gözyaşlarının karışacağı bir kitap istiyorsanız ruhunuzu acıtacak bir kitap. Bir kadının, insanın, canlının yaşamaması gereken şeyler kahraman bakış açısıyla anlatılıyor üstelik. Güzel bir kadın, meraklı bir aile, atılan çok farklı iftiralar ve bir de minicik aydınlığında dışarıya attığı sidikli not kağıtları. Bir de eğer okursanız sağ elinin yüzük parmağında ki nişan yüzüğünü unutmayın.
Tüm acı çekmiş insanlara ithafen.

Yazarın biyografisi

Adı:
Omar Rivabella
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 24 okur okudu.
  • 16 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.