Özlem Çelik

Özlem Çelik

Yazar
5.4/10
9 Kişi
·
16
Okunma
·
1
Beğeni
·
53
Gösterim
Adı:
Özlem Çelik
Unvan:
Yazar
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
250 syf.
·1 günde·10/10
Kiloları olan bir kız ve hayatının değişmesi istiyor.
Özlem, diyetisyeninin önerisi ile 25 yaşında iken spor yapmaya başlıyor. Evlerinin yakınında ki bir parkta koşmaya başlıyor ve orada koşarken Arda ile karşılaşıyor. Arda ile aynı apartmanda oturduklarını öğrendikten sonra yakınlaşıyorlar. Ama Arda'nın eski kız arkadaşının geri dönmesi ile başlamadan ilişkileri bitiyor. Özlem o gün yıkılıyor ve arabasını binip sürüyor ve aksilik arabası bozuluyor. Karşısına Rüzgar çıkıyor. Ona yardım ediyor. Sonra Rüzgar ile kısa da olsa bir birliktelik yaşıyorlar. Sonra Rüzgar'ın yanlış anlaması üzerine bitiyor.
Sonra Özlem'e büyük ikramiye çıkıyor ve zengin oluyor. Yakın arkadaşı ile bir moda evi açıyorlar ve ünlü oluyorlar. Sonra ünlü bir gazete de köşe yazarı olan Yılmaz Onları gazetesinde yazıyor. Sonra Yılmaz ile yakınlaşma ama bu arada Yılmaz Ona Rüzgar meselesini halletmesi ve kesin bir karar vermesi için 1 ay süre veriyor bu süre de Rüzgar'ın babası vefat ediyor ve Rüzgar hayatına tekrardan giriyor. Rüzgar Ona evlenme teklifi ediyor. Özlem Rüzgar'ın bunalımını atlatması için yanında oluyor. Ama Onun evlenme teklifini kabul etmiyor ve Rüzgar bir kaza yapıyor ve 3 ay komada kalıyor. Özlem hiç yanından ayrılmıyor ve nihayet Rüzgar uyanıyor.
Gerisini okuyup öğrenin arkadaşlar....
250 syf.
·7 günde·3/10
Kitabı tam da İtalya'ya giderken okumuştum. Seyahat halinde sıkmayan bir akışı var ancak hikaye bana çok yavan geldi. Romanın bir bölümünde de değinilen bir çok yere ayrıca gittim Roma'da, bu açıdan hoş oldu diyebilirim.
250 syf.
·1 günde·Beğendi·10/10
Keyifle okunacak romantik komedi tadında bir kitap. Gece başlayıp sabaha bitirdiğim çerez diyebileceğim insanı neşelendiren bir dili var yazarın. Biraz gerçeküstü sanırım her romantik komedi kitabı biraz gerçeküstü oluyor. Yani kısaca ben internette pdf olarak bulup okumuştum. Para verip almanızı öneremem ama keyif için mutsuz bir zamanınızda pdf olarak okumanızı tavsiye ederim.

Yazarın biyografisi

Adı:
Özlem Çelik
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 16 okur okudu.
  • 3 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.