Peter Osborne

Peter Osborne

Yazar
0.0/10
0 Kişi
·
2
Okunma
·
0
Beğeni
·
8
Gösterim
Adı:
Peter Osborne
Unvan:
Profesör
Doğum:
1958
336 syf.
Uzun zamandır annem sayesinde bu tarz kitaplar okuduğum doğrudur Aslında bildiğimiz ama bir çoğunun yanlış olduğunu öğrendiğim bilgilerle dolu benim için yararlı bir kitap oldu Deneyeceğiz bakalım 🤔 Bundan sonra bizim evin sloganı belli #tahılyokdertyok Tahıl Yok Dert Yok, gluten ağırlıklı beslenme şeklinin, kronik ağrılarla ve rahatsızlıklarla olan bağlantısını gözler önüne seriyor.İçten dışa, bütünsel bir iyileşme ile çığır açan program,otuz gün boyunca tahıldan uzak bir beslenme sistemi sunuyor.
Çoğu insanın kronik ağrıları,bir otoimmün hastalığı sonucu oluşmasına rağmen doktorlar hep aynı çözüme başvuruyorlar:ağrı kesiciler.Ancak alınan bunca ilaç insanlara yardımcı olmuyor. İlaç kullanımı gerektirmeyen ve oldukça pratik olan Tahıl Yok Dert Yok programını uygulayarak bütün gluten ve gluten benzeri maddelerden uzak durmayı,on beş günde hatırı sayılır bir gelişme kaydetmeyi ve otuz gün içerisinde de bütün ağrılarınızdan kurtulmayı başaracaksınız.
Dr. Peter Osborne, kitabında sunduğu bilgilerle daha sağlıklı ve daha mutlu bir hayatın kapılarını aralamak için bizlere yol gösteriyor. Bizede o yoldan gitmek kalıyor #drpeterosborne #olimposyayinlari #hayallervekitaplar #okudumbitti #tavsiyekitap

Yazarın biyografisi

Adı:
Peter Osborne
Unvan:
Profesör
Doğum:
1958

Yazar istatistikleri

  • 2 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 3 okur okuyacak.