Rıfat Yüzüak

Rıfat Yüzüak

Yazar
9.4/10
5 Kişi
·
12
Okunma
·
1
Beğeni
·
667
Gösterim
Adı:
Rıfat Yüzüak
Unvan:
Yazar
Güzelleşmeye çalışmanın ve güzel olmayı istemenin bilinçaltındaki açıklaması, güzel olmadığınıza inanmanızdır. Bu bilinçle veya bilinçaltıyla ne yaparsanız yapın, taşıdığınız endişeyi yüzünüze ve dış görünüşünüze yansıtırsınız.
Diğerlerinin güzelliği sizi çirkin yapmaz, aynı şekilde başkalarının 'size göre' olan kusurlarının sizi güzel yapmadığı gibi ...
Kendimizle kalıp, kendimizin farkına varıp hasarlarımızı tamir etmek yerine kendimizi sokaklara atıyoruz. Işıklı tabelalara doğru uçuşuyoruz.
Hepimiz bu dünyada kendi deneyimimizi yaşıyorsak, yine kendimiz için en doğru olanı ilk önce biz bilmeli ve biz bulmalıyız.
300 syf.
"Sil makyajını güzelliğin ortaya çıksın" Slogan harika! Keşke bütün kadınlar güzelliklerini 'fon'dotenle kapatmasa! Normal günlerde çok yoğun makyaj yapan bir kişi değilim, işim gereği makyajı cildime ve yaptığım makyaja fon oluşturmak adına kendi stilimi ortaya koyarak ve cildime uygun ürünleri uygulayarak 'makyajı' keyifli buluyorum.Hadi sende #rıfatyüzüakın dediği gibi "silmakyajinigüzelliğinortayacıksın" Unutmayın; Bir kadının en güzel makyajı yüzündeki gülümseme'sidir.

Yazarın biyografisi

Adı:
Rıfat Yüzüak
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 12 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 12 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.