1000Kitap Logosu
Rina Kent

Rina Kent

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
9.8
6 Kişi
11
Okunma
3
Beğeni
161
Gösterim
358 syf.
·
10/10 puan
10 değil puanım yıldızlı on o derece :D ılk kıtaptan ıtıbaren adım adım o kadar yukseldı konu tarıf edemem bu kıtapta arşa vardı artık herşeyler .Tüm geçmişın sırları pislikleri ortalara saçıldı . Aiden çocum sen nasıl rahatsız ve süper karizma bır yaratıksın su serıyı okuyup ona hasta olmayan olabılırmı bılmıyorum gercekten .Elsa ıle olan baslangıcı dusunulunce sonda gelen bılgıler kı ne yazsam spoiler olur yazamam vardıkları nokta aman dıyorum . Aiden ve Elsa arasında olan sınırsız tutku sevgı hersey muhtesemdı . Sımdı sırada grubun ıkıncı adamı Xander ve Elsa'nın can dostu Kimberly arasındakı aşkın anlatıldıgı kıtap var<3 Umarım bırgun bu yazarın kıtapları dilimize cevrılır herkes okuyabılır :)))
Twisted Kingdom
10.0/10
· 3 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
2
344 syf.
·
10/10 puan
Elsa ve Aiden hikayesi devam ediyor zaten ılk kıtabın kaldıgı nokta oyle ne oluyor ya seklınde olunca ikinci kitaba nefes almadan baslıyorsunuz .Gecmişte neler oldugu hala belırsız anılar belırsız ama ortaya cıkan ufak şeyler ınanılmaz nahos olaylar yasandığını gösteriyor . Aiden başta babası ıle beraber girdiği bu korkunc kumpas gibi gösteride Elsa'ya yaklaştıkça işler değişiyor :) Bu arada 4 'lu arkadas grubunu tanıdıkca konu daha bır guzellesıyor cunku ılk 3 kıtaptan sonra gelen 3 kıtap onların hıkayeleri...
Steel Princess
10.0/10
· 4 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
6
360 syf.
·
10/10 puan
Mükemmel yazar mükemmel anlatım konu karakterler hepsi şahane 6 kitaplık Royal Elite adı . Seri okulu nerdeyse idare eden tepede bulunan 4 arkadaşı anlatıyor korkunç zengin elit ailelerin oğulları ilk 3 kitap ilk çift hakkında sonrası tek tek diger 3 'ü hakkında . Başta insan alt tarafı Lise çocukları ne olabilir diyor ama okudukça öyle olmadığını görüyorsunuz şiddetle tavsiye ederım .
Deviant King
10.0/10
· 6 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
3