Sandra Ingerman

Sandra Ingerman

Yazar
5.0/10
3 Kişi
·
19
Okunma
·
1
Beğeni
·
397
Gösterim
Adı:
Sandra Ingerman
Unvan:
Yazar
Eğitim:
California Institute of Integral Studies
Bir Şaman için “ GÖRMEK ”,

Şamanlar “görmek”ten bahsederken, gerçekte, bilinçli zihnin dünyaya yansıttığı yansımalar ve çarpık düşünceleri ve bunların tüm biçimlerini temizlemeyi anlatırlar.

Ruh’un gerçek doğasını tüm gerçeklikte kendini gösterdiği şekilde açıkça görebilmek için, cehaletin perdelerini, dünyanın sahte görünümünü yırtıp geçmektir.

Diğer geleneklerde bağışlayıcılık ve şefkat olarak bilinir.

Görmek, suçlama, suçluluk ve utancı salıvermek için en güçlü yöntemdir.

Görmek, içimizdeki savaşı sonlandırdığı gibi dışarıdakilerle olan çatışmaları de çözerek genişleme ve işbirliğinin yolunu açar.

Sahte kişilik, bağışlamanın ve şefkat duymanın zayıflık olduğuna ve bunun başkalarınca kullanılmak için yeni bir tuzak olduğuna sizi ikna etmeye çalışır. Ayrıca, ne sizin ne de başkalarının hiçbir değeri olmadığına ve bu yüzden kötü muamele ve öz-nefreti hak ettiğinize de sizi inandırmaya uğraşır.

Görmek bu korkunç algıları olanaksız hale getirir. Gerçeği görmek, sizi suçluluğun korkunç stresinden kurtarır ve bu da enerjimizi kalbimizi ve ruh dünyasına diğer kapıları açabileceğimiz biçimde değiştirmemize izin verir.

Şamanlar, insanların görmeyi öğrenmeye başladıkları zaman neredeyse sınırsız güce ulaşabileceklerini çünkü engin yaşam ağıyla çok yakın bağlantıda olduklarını fark ettiklerini söylerler.

Şaman için, gerçekliğin ve benliğin gerçek doğasını görmek büyük bir güçtür; bu, kendini gerçekleştirmek ve sonunda da aydınlanmak için gerekli bir beceridir.
Şamanlar kabilesel topluluklarda şifacı,doktor,rahip,psikoterapist,mistik ve öykü anlatıcı olarak rollerin sahibi olmuştur.
Kitap aman aman okunacak bir durumda olmayan bir eser kitaba göre herkes şaman olabiliyor.Bir başka duruma geçebiliyor,kendisine erk hayvanı bulabiliyor vs. vs.Konusu bakımından okumuş olduğum en kötü kitap.

Yazarın biyografisi

Adı:
Sandra Ingerman
Unvan:
Yazar
Eğitim:
California Institute of Integral Studies

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 19 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 16 okur okuyacak.