Saniye Seven

Saniye Seven

Yazar
4.7/10
7 Kişi
·
16
Okunma
·
2
Beğeni
·
569
Gösterim
Sinirini alamamış bir şekilde baltayla üst üste vuruyordu. Kurbanın belini ayırdı. Belden aşağı kalan iki bacak... Kafası olmayan, yarım kalan bir gövde...
Saniye Seven
Sayfa 120 - Uğur Tuna Yayınları
"İşler olağanüstü durum alıyor. Katil kurbanlarına ne kadar kızıyorsa o derece de işkence yapıyor" dedi tiksinerek konuşan hukukçu Bay Doran.
Saniye Seven
Sayfa 128 - Uğur Tuna Yayınları
Ekip için artık bir şey belirgindi. Katilin şeytani bir zekaya sahip olması ve kurbanlarına karşı soğukkanlılıkla yaklaşan bir yaratıktan farkı olmadığı.
Saniye Seven
Sayfa 54 - Uğur Tuna Yayınları
Kulübe, zemin katıyla birlikte iki katlıydı. Kurbanlarından kalan kafa ve ayak atıklarını zemin kattaki raflara dizer ve karşısına geçip eğlenirdi.
Saniye Seven
Sayfa 95 - Uğur Tuna Yayınları
"Kolay değil Tolly. Ayrılan et ve kemikler, kurumuş kanlar gözümün önünden gitmiyor. Mesela düşündün mü maktullerin kafasına ve ayaklarına ne yapıyor katil diye?"
Saniye Seven
Sayfa 102 - Uğur Tuna Yayınları
Acımasız adam durdu, ellerini ayarladı ve devam etti. Yarım bırakılan işi sevmezdi katil ve bu yüzden kızı kulübeden dışarıya çıkardı. Kızı kulübenin duvarına sabitledi. Kimsenin aklına gelmeyeceği şekilde kurbanını et gibi dilim dilim doğrayacaktı. Katil aynı sözü yineledi öfkeyle, "yüzümü çizmek ha!" dedi yanında getirdiği hançeri Katie'nin boynunun bir ucundan sokup diğer ucundan çıkarırken. Kurbanı yarı canlıydı. Katil, kurbanının kafasını oynatınca kesik iyiden iyiye açıldı. Vücudunu kafasıyla tamamlayan kurbanının başını ufak bir çıtırdamayla tamamen koparmıştı. Katie, kafasız haliyle bir süre katilin sabitlediği yerde durdu, ardından yere yığıldı. Yüzüne fışkıran kanlar ona huzur veriyordu.
Saniye Seven
Sayfa 119 - Uğur Tuna Yayınları
Hırçın kız Rian da girmişti o deliğe. Bu onun mum olduğu anlamına gelmiyordu, hırçınlığı kat kat yükseliyordu. Rahibeden diğer arkadaşları gibi korkmuyordu. Cesur, azimli, zeki ve en önemlisi de dayanıklı kız. Vazgeçmeyip baş edecekti. İstediği kadar tıksın, sorun değildi onun için.
Saniye Seven
Sayfa 129 - Uğur Tuna Yayınları
Herkes rahibenin büyüklüğünü görecekti, bunu işkence ya da cinayetle kanıtlıyordu. Eh, haksız da sayılmazdı. Kendisini Tanrı ile denk tutan kadın.
Saniye Seven
Sayfa 130 - Uğur Tuna Yayınları
Kafası ve ayakları olmayan bir cesedin parçaları daha.. Belden ayrılmış bir gövde ve tek kol.. Havanın püskürttüğü sıcaklıkla kokan ceset parçaları..
Saniye Seven
Sayfa 36 - Uğur Tuna Yayınları
"Gönül almak mı? Benim senin gönlünü almaya çalıştığım yok, sadece ihtiyacın olacağını söylüyorum. Çok dik kafalısın Lily, çok!"
"Annem gibi, değil mi baba?"
Saniye Seven
Sayfa 42 - Uğur Tuna Yayınları
240 syf.
Kitaptan sağlanan gelirin Lösev e bağışlanacağını duyduğum için bu kitabı aldım ve okudum.
Tek beğendiğim yönü bu diyebilirim.
Onun haricinde okunmasa da olur.
240 syf.
·4/10
Kurgusu güzeldi olay akıcıydı sonunu sürprizlerle doluydu ama anlatım dili biraz kötüydü diyebilirim yine de okunmaması için hiç bir neden yok

Yazarın biyografisi

Adı:
Saniye Seven
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 16 okur okudu.
  • 3 okur okuyacak.