Sarra Manning

Sarra Manning

Yazar
7.7/10
37 Kişi
·
72
Okunma
·
0
Beğeni
·
678
Gösterim
Adı:
Sarra Manning
Unvan:
İngiliz yazar, Gazeteci
" Daha önce hiç 'Çavdar tarlasındaki Cocuklar' i' okumadın mi? Neve çığlık atmak istiyordu, ama sesini kontrol etmeye çalışarak," eminim çok seversin " dedi.
608 syf.
·4 günde·Beğendi·8/10 puan
Bazı kitaplar vardır kapağına ya da ismine bakıp saçma dersiniz ama kitabın içine girince ön yargının dan utanirsiniz. Kilo problemi olan bir kadın aşk meşk değil aslında anlatılan. İnsanın gerçek sevgiyi nasıl sahtesiyle karıştırıp acı çekmesi olduğunu anlatıyor. Sürekli dislandigini düşünüp yapılan hakaretlere tepkisiz kalması beni çıldırttı. Üstelik zeki ve başarılı biri olarak niye buna i,in verdiğinin güzel bir hikayesi. Bazı yazar ve kitaplar dan bilgiler vermesi de çok hoştu, çünkü bir edebiyat arşivinde çalışıyor kahramanımız. Sonunda kendisini sürekli lafla taciz Edip aşağılayan yengesini yumruğu geçirmesi harika oldu. Bazi insanlara anladığı dilden konuşmak iyidir. Ayrıca kütüphane ile edebiyat arşivini karıştıranlar da okusun.Lütfen
608 syf.
·Beğendi·8/10 puan
Oldukça samimi bir anlatımı olan bir kitap okudukça elimden bırakamadım bir uykusuz geceme mal olsada kitap tatlı hoş bir esinti gibiydi. Max karakteri süper bir karakter bence
608 syf.
·9/10 puan
Bir kadının en zayif noktasınin şişmanlığı olması ne kadar tuhaf bir ironi değil mi? Zeki kadınlar bile aptallaşır. Kadının kalbine ve aklına daha fazla değer veren erkekler vardir. Zıtlıklarla dolu güzel bir kitaptı.
608 syf.
·10/10 puan
Neve hayatı boyunca kilo problemi çekmiş ve kendisinin en büyük düşmanı olan görünüşü konusunda son derece güvensiz bir karakter. Herhangi bir ilişki deneyimi yok ve çapkın, dışa dönüş Max ona yaklaştığında ne yapacağını bilemiyor. Diğer yandan platonik bir şekilde 3 yıldır yurt dışında olan üniversiten bir arkadaşına aşık ya da öyle olduğunu sanıyor. William ülkeye dönmeden önce 36 bedene kadar zayıflamak ve ilişkiler konusunda deneyim kazanmak istiyor. Neve'in deyimiyle bu 'krep ilişki' için uygun ve gönüllü olan tek kişi ise Max.

Elimin altında olmasına rağmen başlamadan önce sürekli okumayı erteleyip durduğum ama başladıktan sonra da doyamadığım, 608 sayfaya rağmen tadını damağımda bırakmış bir kitap.
608 syf.
·Beğendi·10/10 puan
Sayfa uzunluğu fazla olduğu zaman bir kitabın bitmesini hemen istiyorum lakin günlük aynı eserden 50-60 sayfadan fazla okuyamadığım için 600 sayfayı geçen bu kitaba 10 günden fazla zaman ayırdım.Uzun olmasıyla bitmesi için çabalarken okudukça o kadar çok sevdim ki bittiği zaman üzüldüm.Yazar eserin ikinci bölümünüde yazsa fena olmayacak.

Yazarın biyografisi

Adı:
Sarra Manning
Unvan:
İngiliz yazar, Gazeteci

Yazar istatistikleri

  • 72 okur okudu.
  • 12 okur okuyacak.