Şebnem Cumhur

Şebnem Cumhur

Yazar
9.4/10
5 Kişi
·
12
Okunma
·
0
Beğeni
·
702
Gösterim
İnsanların büyük bir bölümü ayakta uyuyor! Gerçeği dile getirmeden, görmeden ve dinlemeden yaşamaya devam ediyor.
“Söyledikleriniz dikkat edin; düşüncelere dönüşür... Düşüncelerinize dikkat edin; duygularınıza dönüşür... Duygularınıza dikkat edin; davranışlarınıza dönüşür... Davranışlarınıza dikkat edin; alışkanlıklarınıza dönüşür... Alışkanlıklarınıza dikkat edin; değerlerine dönüşür... Değerlerinize dikkat edin; karakterinize dönüşür... Karakterinize dikkat edin; kAderinize dönüşür...
Sözcükler, yaşamımızda karşılaşabileceğimiz tüm durum ve olayları yönlendirebilmemizin, belli başlı araçlarıdır. Sözlerimize ne kadar egemen olabilirsek, yaşamımızı da isteklerimize o kadar uydurabiliriz.
172 syf.
·6 günde·9/10
Uyanmak mı istiyorsunuz? Bu kitabı okuyun derim, ben yarı uyanık duruyordum da ki bu kitabı okuyana kadar.... Benliğimi buldum buna inanıyorum. Bugün ilk kez kendime GÜNAYDIN dedim. Aradığım iç huzurun içimin ruhumun derinliklerine olduğunu fark ettim ve buldum. Ve artık kendime şunu diyorum. “ sen kendini mutlu edemezsen, kimse seni mutlu edemez.”
172 syf.
·2 günde·Beğendi·8/10
Hayati daha farkli pencereden bakmak sadece duyulara bagli kalmamak ve insanlarin duygularinin olusumlari uzerine derleme bir kitap diyebilirim. Ayrica cesitli yazarlardan soz alintilari ile suslenmis hos bir gelisim kitabi.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 12 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 10 okur okuyacak.