Sefer Koçan

Sefer Koçan

Tasarımcı
8.3/10
26 Kişi
·
101
Okunma
·
1
Beğeni
·
29
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
96 syf.
Kardeşime hediye olarak almıştım ama ona okutmadan önce kendim okumak istedim ve okurken aşırı derecede zorlandım. Çocuk dilinde yazılmış romanları okumanın bu kadar zor olabileceğini hiç tahmin etmezdim ama yıllarca young-adult, new-adult ve adult romanlar okuduktan sonra kendimi o seviyeye indirmek oldukça zor oldu.

Kitap oldukça eğitici ve öğretici. Bonus olarak da bir sürü eğlenceli, renkli çizimlerle doldurulmuş. Üçüncü sınıfa giden çocuklara uygun olduğunu düşünüyorum. Kardeşim bunu okuduktan sonra kitabın diğer serilerini de alıp okutmayı planlıyorum.
400 syf.
·7/10
Çocuğunuza gece yatmadan önce okuyabileceğiniz derleme masallar. Çoğunlukla hayvanlar alemi üzerinden hikayeler aktarılıyor. Özellikle dikkat ettiğim husus daha 3-4 yaşında ki çocuklara dini/siyasi söylemler barındıran masal kitaplarından değil. İyi insan sahibi olmanın önemi, erdemli davranışlar üzerine kurgulanmış. Masallar görseller ile desteklenmiş ve bir masal ortalama 10 sayfadan oluşuyor. Bir gecede iki masal rahatlıkla okunabiliyor. Bu serinin farklı farklı isimle adlandırılan veryasyonlari da benzer nitelikte.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 101 okur okudu.
  • 15 okur okuyacak.