Ezanla Diriliş

8,3/10  (19 Oy) · 
84 okunma  · 
17 beğeni  · 
1.181 gösterim
Bu kitapta, insanı hayrete düşüren, ibret dolu, yaşanmış bir "namaz serüveni" anlatılmaktadır.
"Ezanla Diriliş", mafya liderlerini ele verdiği için ülkesinden kaçarak Türkiye'de bir otele sığınan bir Alman kadının gerçek öyküsüdür.
Öldürülme korkusuyla bunalıma girdiği bir anda, "ezanın gizemli büyüsü"ne kapılarak hayatının nasıl değiştiğini anlatmaktadır.
Korkunun, dehşetin ve ümidin kol kola nefesleri kestiği bu kitapta, "ezanla diriliş"e, "namazla şahlanış"a şahit olacaksınız.
Kitap bittiğinde çok şeylerin değiştiğini göreceksiniz.
Dayanabilen yüreklere...
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2007
 • Sayfa Sayısı:
  160
 • ISBN:
  9789752693050
 • Yayınevi:
  Nesil Yayınları
 • Kitabın Türü:
Hatice Sultan 
12 Ağu 2015 · Kitabı okudu · 6/10 puan

Okudgum çoğu yabanci romanda bazi bölümlerin de kendi inanclarinin ve kültürlerinin özellikle anlatildigini fark ettim.bu bizim kitaplarimizda neden yok diye uzun sure düşünmüştüm ve okuduğum çoğu türk kitabinda da din konusundan çoğu zaman bahsedilmediğini gördüm bence bu çok büyük bir eksik hatta belki ayip.bizim dini anlatan kitaplarimiz bana pek çekici gelmiyor doğru modamod din kurallarından ve yapilmasi gerekenlerden bahsetmektense bir olay örgüsü bir hikâye içerisinde bazi seylerin anlatilmasi çok daha ilgi çekici oluyor çoğu zaman.okuduğum bu kitapta bunu buldum.basit bir kurgu içerisine itina ile yerleştirilip anlatilmis çoğu şey ve okuyucu olarak bizler (eger on yargili değilsek) sikilmadan okuyabilir ve okurken bazi temel şeyleri hatırlayabiliriz.